99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

2083

7

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od roku i 10 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 03:43

Lista ocen

21 paź 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Sprzedawca nie zwrócił na moje konto kwoty, którą zapłaciłem za przedmiot. Towar został do niego zwrócony zgodnie z czasem, który był przewidziany na zwrot. Minął już niestety czas na otwarcie sporu Allegro. Pierwszy dla mnie taki przypadek na Allegro. Odradzam."
Odpowiedź z 21 paź 2019:
"klient twierdzi że odesłał towar lecz do nas nic nie dotarło, w dodatku nie potrafi tego udokumentować nr nadania, mimo kilku email z naszej strony o podanie nr nadania paczki nadal nic nie otrzymaliśmy"
22 wrz 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Witam Wysyłka w opisie w 24h niestety była po 3 dniach kupiłem w piątek około godziny 17 i dopiero tydzień puzniej w piątek zostala wysłana w środę zamiast w poniedziałek po co wpis wysyłka 24h Nie wiem Po rozmowie telefonicznej usłyszałem Jak skompletujemy to wyślemy "
6 sie 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Ubrania niedbale zapakowane i pogniecione. Procedura odstąpienia od umowy to droga przez mękę. "
Odpowiedź z 6 sie 2019:
"Niedbale to klient odesłał nam towar, w dodatku przez 4 miesiące od zwrotu musieliśmy się prosić o potwierdzenie otrzymania faktury korygującej, mimo tego że klient otrzymał zwrot pieniędzy w terminie 14 dni."
6 lip 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Wybrałem tę czapkę wspólnie z żoną, bo została opisana jako wykonana w 100% z bawełny. A nie jest. Za tę cenę to nie jest w porządku."
Odpowiedź z 7 lip 2019:
"rozumiem, lecz jeśli Pani nie odpowiada towar to może Pan go zwrócić jeśli towar jest nie używany, proszę o skan metki na której widnieje skład materiału jeśli twierdzi Pan że skład jest inny materiał"
10 cze 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Negatyw za całokształt.Wysyłka po 5 dniach, niechlujnie spakowana; odesłałam, pieniądze zwrócone dopiero wtedy jak się upomniałam.Nie polecam!!!"
Odpowiedź z 10 cze 2019:
"Jeśli jest Pani rozczarowana transakcją mogę od kolejnych zakupów udzielić 25 % rabatu jeśli się Pani na to zgadza w ramach rekompensaty to proszę o usunięcie komentarza"
15 maj 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Obsługa klienta na tragicznie niskim poziomie, tak samo jak czas realizacji zamówienia. Odpisują nie na temat, albo podają informacje całkowicie niezgodne z faktycznym statusem realizacji. Na dodatek, wybrany przez S. ton w korespondencji jest pozbawiony szacunku dla klienta. Do deklarowanych 2-3 dni realizacji trzeba doliczyć 5-6 lub więcej... Trzeba upominać się o zwrot należności w przypadku zwrotu towaru, bo S. nie prowadzi ewidencji... Nie, to nie jest złośliwy komentarz od konkurencji."
Odpowiedź z 15 maj 2019:
"Ten człowiek najpierw robił zakupy u nas po czym za każdym razem szukał problemu i próbował naciągać nasz sklep na dodatkowe rabaty, gratisy, każda transakcja wiązała się z zaniżoną opinią od tego klienta + nękanie nas o jakąś jałmużne w postaci rabatów, gratisów itp. a jak się na to nie zgadzaliśmy to zwracał towar + otrzymywaliśmy słaby komentarz. Nie polecam."
27 mar 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Kupiłam 21.03 w południe. Produkt miał dostępność 24H zatem nie rozumiem dlaczego został wysłany dopiero 25.03 - piątego dnia od zakupu. Smart TYLKO w punkcie odbioru. Jeśli kupującemu zależy na czasie zdecydowanie NIE POLECAM zakupów u tego sprzedającego!!!"
Odpowiedź z 27 mar 2019:
"Czasami zdarzają się opóźnienia, natomiast chciałbym zauważyć że 23-24 to był weekend kiedy niestety nie realizujemy wysyłki. Proszę zatem następnym razem kupić u innego sprzedawcy w tak dobrej cenie jak u nas :)"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro