98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

147

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 06:18

Lista ocen

3 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Plecak piękny masę kieszeni naprawdę idealny na laptopa. Mega szybka wysyłka i dobry kontakt i kto ma standardowego laptopa polecam. Niestety sprzedawca wpisuje wymiary podane przez chińskiego producenta ,gdzie najdłuższy bok to 50cm. Moj laptop ma 43 cm najdłuższy bok i nie mieści się w plecaku. Sprzedawca nie pofatygował się aby sprawdzić rzeczywiste rozmiary plecaka tylko bezmyślnie wpisał te,które podawał producent. Za to tez negatyw bo sa to nieprawdziwe wymiary i zmylenie klienta."
Odpowiedź z 3 sty 2019:
"Nie jesteśmy w stanie nawet zrozumieć tego Pana. Producentem jest firma HP inc. i wymiary są zgodne ze specyfikacją producenta, tym bardziej że Pan usuwa swojego e-maila po dodaniu komentarza....."
5 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Ostrzegam przed dokonywaniem zakupów u tego Pana !!!!!. Dokonał sprzedaży drukarki, której nie posiadał i nie wywiął się z zawartego zobowiązania. Zarówno zdjęcia, jak i opisy wprowadzają Klientów w błąd. Stracone środki finansowe i czas. Poziom obsługi poniżej krytyki. Właściciel przedsiębiorstwa nie dość, że nie poczuwa się do odpowiedzialności za sprzedawany towar to jeszcze jest skrajnie bezczelny."
Odpowiedź z 5 lip 2018:
"Rozważam skierowanie sprawy do Prokuratury wobec tej Pani za uporczywe nękanie którego celu mogę się tylko domyślać. Spraw z drukarką została rozwiązana błyskawicznie pani na drugi dzień dostała możliwość zwrotu zakupionej drukarki i środków które otrzyma po odesłaniu zakupionej drukarki. Śmiem twierdzić iż działanie kupującego miało zupełnie inny charakter i cel niż dokonanie zakupu. I postaram się dołożyć wszelkich starań aby ta Pani ni próbowała swoich sztuczek z innymi kupującymi."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro