99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

894

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,7/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 00:38

Lista ocen

9 lip 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

Odpowiedź z 4 wrz 2019:
"Dziękujemy Panie Dominiku za tak treściwy komentarz.Codziennie pracujemy nad podniesieniem jakości obsługi klienta i bardzo dziękujemy za wyróżnienie Nas właśnie w tej sposób.Zapraszamy ponownie na Nasze aukcje i życzymy Wszystkiego Najlepszego. Mamy Nadzieję że jest Pan zadowolony z kontaktu z Naszą firmą i z zakupionych przedmiotów.Pozdrawiamy"
24 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Bardzo kiepski kontakt ze sklepem, długi czas oczekiwania na przesyłkę, jednej koszulki brak nadal czekam na zwrot pieniędzy."
Odpowiedź z 26 kwi 2019:
"Dzień dobry, przelew zwrotny wysłany kilka dni temu napisałem Pani w prywatnej wiadomości kiedy dokładnie na konto które Pani podała. Na każde z pytań otrzymała Pani od Nas odpowiedź. Na pytania odpowiadamy niemal non stop 7 dni w tygodniu niestety nie wiem co ma Pani na myśli pisząc że kontakt był kiepski. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie."
2 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Słaby kontakt ze sprzedającym. Brak odbierania telefonu oraz odpowiedzi na maila . Przesyłka została wysłana dopiero po upomnieniu się przez maila ."
Odpowiedź z 3 kwi 2019:
"Niepokoi Nas powyższa opinia.Mamy nadzieję ,że zmieni Pani zdanie i zdecyduje się z Nami pozostać na dłużej.Dziękujemy za dokonany zakup i zapraszamy ponownie. ps. Przesyła została przygotowana / wysłana akurat w dniu w którym zapytała Pani o przesyłkę to zwykły zbieg okoliczności.Wszystkiego Najlepszego :)"
27 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Koszulki bardzo niskiej jakości rozleciały się po 3 praniach"
Odpowiedź z 3 kwi 2019:
"Niepokoi Nas powyższa opinia.Mamy nadzieję ,że zmieni Pan zdanie i zdecyduje się z Nami pozostać na dłużej.Dziękujemy za dokonany zakup. ponad 500 osób również wyprało od Nas koszulki żadnej nie rozleciały się po 3 praniach"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro