98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

430

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,8/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 18:19

Lista ocen

4 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar opisywany jako „Igła” znacznie różni się z opisem"
Odpowiedź z 4 sty 2019:
"Błotnik na prawdę był ładny i nie chciałem go wysyłać i tej opcji nie było w aukcji wolałem aby klient w realu mógł go zobaczyć i dokonać wyboru zakupu.Poszłem na rękę i staranie zapakowany został do Pana wysłany choć mogłem anulować ten zakup, po czym otrzymałem taki komentarz.To nie sprawiedliwe.Jedyne co mogę to zaproponować rabacik przy kolejnych zakupach"
29 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedający twierdził że towar jest w bardzo dobrym stanie to. Dotyczy lampy Passat b5. klosz spekany od środka, Urwana regulacja lampy"
28 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Otrzymany rezystor zupełnie inny niż w opisie i na zdjęciu.Rozumiem pomyłki ale zostałem pouczony abym pochopnie nie oceniał przedmiotu i próbował podłączyć(chyba młotkiem bo końcówka zupełnie inna).Otrzymałem po kilku dniach właściwy,który jak się okazuje jest niesprawny bo z 4 zakresów działa tylko na dwóch najwyższych...Polecam sprzedawcę dla ludzi o anielskiej cierpliwości i stalowych nerwach."
20 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Misa olejowa nie pasowała do mojego modelu. Strata pieniędzy na niepasujący produkt i wysyłkę. Pewnie ta lub inna znowu zostanie wystawiona na allegro, radzę uważać i nie kupować."
Odpowiedź z 20 lis 2018:
"Nie słusznie otrzymany krzywdzący komentarz. Towar został odesłany w ramach odstąpienia od umowy po upływie 14dni bez załączonego dowodu zakupu i mimo to pieniążki kupującemu zostały zwrócone i w zamian za to komentarz zamiast pozytywny to otrzymałem negatywa -To chyba coś nie tak."
20 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Na aukcji wystawione dwa węże jako jeden przedmiot, dopiero po zakupie dowiedziałam się, że aby otrzymać oba muszę dopłacić drugie tyle za zakup. "
29 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"ZADZWONIŁEM DO SPRZEDAJĄCEGO ŻE CHCIAŁBYM ODESŁAĆ PRZEDMIOT A ON POINFORMOWAŁ MNIE ŻE NIE ABSOLUTNIE ON TEGO NIE PRZYJMIE WIEC UWAŻAJCIE NA TEGO SPRZEDAWCE BO NIE STOSUJE SIĘ DO REGULAMINU"
Odpowiedź z 29 cze 2018:
"Po prostu jakiś nie poważny człowiek .Skrzynia była zamontowana na aucie i kupujący mógł się nawet autem przejechać przed jej zakupem i sprawdzić jak pracuje że jest wszystko jak należy jednak tego nie zrobił i extra na jego życzenie skrzynia była zdemontowana i wysłana po czym coś się odwidziało i chciał ją odesłać to chyba coś nie tak bo kolejny kupujący mógł by już nie chcieć zakupić tej skrzyni bez uprzedniego jej sprawdzenia.Było wszystko wyrażnie napisane w aukcji."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro