99,3%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

435

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 09:31

Lista ocen

20 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Na aukcji wystawione dwa węże jako jeden przedmiot, dopiero po zakupie dowiedziałam się, że aby otrzymać oba muszę dopłacić drugie tyle za zakup. "
29 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"ZADZWONIŁEM DO SPRZEDAJĄCEGO ŻE CHCIAŁBYM ODESŁAĆ PRZEDMIOT A ON POINFORMOWAŁ MNIE ŻE NIE ABSOLUTNIE ON TEGO NIE PRZYJMIE WIEC UWAŻAJCIE NA TEGO SPRZEDAWCE BO NIE STOSUJE SIĘ DO REGULAMINU"
Odpowiedź z 29 cze 2018:
"Po prostu jakiś nie poważny człowiek .Skrzynia była zamontowana na aucie i kupujący mógł się nawet autem przejechać przed jej zakupem i sprawdzić jak pracuje że jest wszystko jak należy jednak tego nie zrobił i extra na jego życzenie skrzynia była zdemontowana i wysłana po czym coś się odwidziało i chciał ją odesłać to chyba coś nie tak bo kolejny kupujący mógł by już nie chcieć zakupić tej skrzyni bez uprzedniego jej sprawdzenia.Było wszystko wyrażnie napisane w aukcji."
27 paź 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"produkt nie był kompletny. nie był w pełni sprawny . czas wysyłki zamiast 24h trwał kilka dni . sprzedajacy nie odpisał na wiadomość"
Odpowiedź z 27 paź 2017:
"WITAM NIE WIEM CZYM ZASŁUŻYLIŚMY SOBIE NA TEN NIESPRAWIEDLIWY NASZYM ZDANIEM KOMENTARZ? WYWIĄZALIŚMY SIĘ ZARÓWNO Z TERMINU WYSYŁKI JAK I INNYCH CZYNNOŚCI .NA SKRZYNKĘ MEJLOWĄ WYSŁALIŚMY NIEZWŁOCZNIE ODPOWIEDŻ JAKĄ WYSŁALIŚMY NA PANI ZAPYTANIE ODNOŚNIE WYSYŁKI ZAKUPIONEGO SZYBERDACHU JAK RÓWNIEŻ SKOPIOWANY ZE STRONY POCZTY POLSKIEJ HARMONOGRAM WYSŁANI.Z NASZEJ STRONY WSZYSTKO BYŁO WYKONANE TAK JAK BYĆ POWINNO.CO DO STANU SZYBERDACHU BYŁ ON KOMPLETNY TAK JAK BYŁ ZDJĘTY Z AUTA."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro