99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

808

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 16:11

Lista ocen

28 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"po 10 dniach otrzymałem towar , który jest niezgodny z moim zamówieniem. Niestety nie ma kontaktu ze sprzedawcą. Zdecydowanie nie polecam!"
13 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakupiłam kurtkę niestety okazała się za duża, chciałam wymienić na mniejszy rozmiar, kontakt ze sprzedającym zerowy więc zostałam zmuszona odesłać kurtkę. I tu również zero kontaktu jeśli chodzi o zwrot pieniędzy. Po 13 dniach dostałam zwrot kosztów a powinnam dostać natychmiast gdy sprzedający odebrał kurtkę a nie prawda jest że ma 14 dni na zwrot kosztów. Tu wiadomość od Allegro: Sprzedawca powinien dokonać zwrotu należności niezwłocznie po odebraniu zwróconej kurtki. "
Odpowiedź z 14 sty 2019:
"Za nim się napisze taką głupotę i zacznie się robić zakupy w internecie należałoby się zapoznać z przepisami, więc powtórzę się jeszcze raz, sprzedający ma 14 dni na zwrot środków od momentu otrzymania odstąpienia od umowy."
14 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam zakupów u tego sprzedającego. O ile opis butów był zgodny z zamówieniem i czas wysyłki również w porządku to zwrot pieniędzy za buty poniżej krytyki. Sprzedawca nie odpowiada na maile. Zero kontaktu. Sprzedawca oddał pieniądze dopiero po postraszeniu zgłoszeniem sprawy do allegro. Omijam szerokim łukiem takich allegrowiczów, ponieważ nie mają za grosz poczucia uczciwości."
Odpowiedź z 14 gru 2018:
"Sprzedawca oddał pieniądze w terminie jakim zobowiązuje go ustawa tj. 14 dni od otrzymania pisma o odstąpieniu od umowy. Proszę omijać nas szerokim łukiem :)"
11 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kupilem rower 11 wrzesnia (wtorek). Spodziewałem się, że zgodnie z tym co sugeruje sprzedawca towar zostanie wysłany po 24 h. W międzczasie dostałem lepszą ofertę kupna roweru (zniecierpliwiony zacząłem szukać w innych sklepach) i zrezygnowałem z zakupu jednak numer przewozowy paczki dostałem dopiero w piątek. W między czasie kilka razy próbowałem się dodzwonić do sprzedawcy. Telefon odbierał sporadycznie a sprzedawca był niemiły. Super Sprzedawca to zdecydowana przesada w tym przypadku."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro