99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

3161

10

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 14:01

Lista ocen

12 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"SPRZEDAJĄ CO INNEGO JAK W OPISIE AUKCJI."
Odpowiedź z 18 mar 2019:
"Podobna sytuacja jak z inną aukcją poniżej. Castrol zmienił opakowanie, dostał Pan produkt , który spełnia normy i specyfikacje zgodnie z Pana zamówieniem. Producenci części a zwłaszcza olejów silnikowych ze względu na szalejące na rynku podróbki mogą zmienić w każdej chwili opakowanie na co my wpływu nie mamy. Natomiast co do Pańskiej postawy to gratuluje bogatego zasobu przekleństw, ciekawe czy ze swoimi klientami też Pan tak rozmawia. Zero jakiejkolwiek kultury i obycia"
1 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

21 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Opis i zdjęcia sprzedawcy wprowadzają klienta w błąd, ponieważ otrzymujemy produkt w zalaminowanym woreczku, brak grawera Renault na korpusie czujnika oraz otworków wokół trzpienia. Najprawdopodobniej jest to uniwersalny zamiennik. "
14 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Produkt nie zgodny .. próba załatwienia sprawy kosztowała by mnie czas i pieniądze:/(Pan odesle ja wyśle) ogólnie Nie polecam "
Odpowiedź z 4 sty 2019:
"Produkt nie był zgodny ponieważ nie przeczytał Pan dokładnie opisu i zamówił do nie swojego modelu stąd został wysłany taki jaki Pan zamówił a nie jaki ma w pojeździe. Cytując to co Pan mówił to nie miał Pan czasu żeby zadzwonić i się upewnić czy dana część na pewno pasuje mimo że jest to wyraźnie zaznaczone na aukcji żeby się upewnić. Zaproponowałem rozwiązanie to stwierdził Pan że nie ma czasu żeby spakować paczkę i odesłać ale żeby wystawić komentarz to już go Pan znalazł :)"
24 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Na aukcji jest napisane, że sprzedają CASTROL GTX HIGH MILEAGE, a otrzymałem CASTROL GTX; zdjęcie poglądowe niezgodne z tym co otrzymałem. Pomimo wysłania do nich zdjęć ewidentnie wskazujących, iż otrzymałem towar niezgodny z opisem do samego końca nie poczuwali się do winy tylko mydlili mi oczy przez telefon, że to ja jestem w błędzie pomimo niepodważalnych dowodów, które im przedstawiłem. Na szczęście odzyskałem pieniądze. Szczerze nie polecam, chyba że ktoś chce stracić czas i nerwy."
Odpowiedź z 24 wrz 2018:
"Castrol zmienił Opakowanie. Dostał Pan Olej , który spełnia normyi specyfikacje zgodnie z Pana zamówieniem. Dalej nie poczuwamy się do winy . A zdjęcie na aukcji zostało już zaktualizowane do nowego opakowania. Przypominam iż producenci części a zwłaszcza olejów silnikowych ze względu na szalejące na rynku podróbki mogą zmienić w każdej chwili opakowanie na co my wpływu nie mamy."
19 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W tytule aukcji : "Zestaw fitrów Filtron...", na zdjęciu pogladowym wszystkie filtry Filtron, w parametrach aukcji producent Filtron, w natomiast w rzeczywistości jeden z filtrów to Filtron a pozostałe jakichś przypadkowych nieznanych marek. Typowa aukcja wprowadzająca w błąd kupującego. Podobny komentarz ktoś zamieścił w maju 2018 r., a w aukcji nic się nie zmieniło. Nie polecam."
4 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

27 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Ludzie niekompetentni do tego czym się zajmują.Dzwonię w czwartek żeby się upewnić czy jak zamówię cześć to zostanie wysłana dnia następnego.Odpowiedź'Wyślemy jutro,najpóźniej w poniedziałek i napewno będzie we wtorek'dostałem w czwartek gdzie zaznaczyłem że zależy mi na szybkiej wysyłce bo jadę na wakacje.Auto rozebrane a w paczce zła część! Proszenie się o numer paczki,ściemnianie że paczka wysłana,kontakt mailowy tragiczny,nie umieją nawet zamówić kuriera,musiałem zrobić to sam.NIE POLECAM!!!"
18 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Otrzymałem towar inny niż zamawiałem. Ponad dwa tygodnie czekam na odbiór towaru i zwrot pieniędzy pomimo zapewnień ze to będzie zrobione jak najszybciej. NIE POLECAM !!!!"
Odpowiedź z 24 lip 2018:
"Dziękujemy za opinie. Czasami pomyłki i nam się zdarzają, przypomnę jednak na przyszłość iż przy zwrocie towaru należy odesłać go samemu. Zwrot pieniędzy wykonaliśmy natychmiast po otrzymaniu zwrotu towaru."
13 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"sprzedający wprowadza w blad,w opisie wyraźnie jest napisane zestaw filtrow marki filtron,a w rzeczywistości otrzymałem jeden filtr filtrona,a pozoztale trzy to jakiś badziew. nie polecam."
Odpowiedź z 16 maj 2018:
"Szanowny Panie, Cytuję opis: -filtr kabinowy z węglem aktywnym-odpowiednik Filtron K1047A -filtr powietrza-odpowiednik Filtron AP149/1 -filtr paliwa-odpowiednik Filtron PP839/1 Dostawa w mniej niż 48 h też nie zasługuje na najwyższą ocenę!? Szybciej się nie da! Sam Pan wybrał najdroższą formę przesyłki. Prosimy kupującego o zweryfikowanie swojej opinii a pozostali kupujący niech sami ocenią czy negatyw jest zasadny. Istnieje jeszcze zwrot – wtedy nie trzeba podawać powodu lub wymiana. Senaauto."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro