99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

907

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 16:35

Lista ocen

17 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

6 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zamówiłam określoną książkę, niestety przyszła zupełnie inna. Tytuł się zgadza, ale jest to zupełnie inna okładka. Należy informować kupującego o niezgodności zdjęcia z wysyłanym przedmiotem. I nie mówię tu o stopniu uszkodzenia książki, z czym się liczyłam. Jest to nieprofesjonalne, czuję się "wprowadzona w maliny". Zwrot nie ma sensu, bo zapłacę za przesyłkę tyle samo, co zostanie mi zwrócone. Nie pozdrawiam"
Odpowiedź z 6 sie 2018:
"Słodki smak zemsty - ciach wszystkie gwiazdki na 1 bo okładka nie taka... :) Po co kupować książkę po angielsku,skoro z polskim są problemy - cytując z treści każdej aukcji* - zdjęcia książek są poglądowe,jeśli potrzebujesz realnych zdjęć książki,daj nam znać. Nic dodać nic ująć. A ja pozdrawiam mimo wszystko ;)"
4 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Okazało się że wystawiania książka to ćwiczenia nie podręcznik. Odpowiedź sprzedawcy szybka i konkretna tylko że mało no nie wiem obiektywna. Foto książki (jedyne) 250x318 jest nieczytelna i trudno się tam doszukiwać workbook. Opis aukcji i książki jest w jeżyku angielskim i tylko tam jest info że to ćwiczenia. Uważam że w tytule i opisie książki tak kluczowym, powinna być informacja w języku polskim że sprzedawane są ćwiczenia."
Odpowiedź z 4 lut 2018:
"No cóż nie ma to jak słodka zemsta negatywnym komentarzem. Skoro w opisie było napisane,że książka to ćwiczenia,to skąd przekonanie ,że miałby to być podręcznik. Aż tak trudno przyznać się do własnego błędu? Jeśli otrzymałem to czego nie chcę, po prostu to odsyłam - widać nie wszyscy tak postępują. Szkoda słów..."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro