99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1055

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 20:29

Lista ocen

6 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zamówiłam określoną książkę, niestety przyszła zupełnie inna. Tytuł się zgadza, ale jest to zupełnie inna okładka. Należy informować kupującego o niezgodności zdjęcia z wysyłanym przedmiotem. I nie mówię tu o stopniu uszkodzenia książki, z czym się liczyłam. Jest to nieprofesjonalne, czuję się "wprowadzona w maliny". Zwrot nie ma sensu, bo zapłacę za przesyłkę tyle samo, co zostanie mi zwrócone. Nie pozdrawiam"
Odpowiedź z 6 sie 2018:
"Słodki smak zemsty - ciach wszystkie gwiazdki na 1 bo okładka nie taka... :) Po co kupować książkę po angielsku,skoro z polskim są problemy - cytując z treści każdej aukcji* - zdjęcia książek są poglądowe,jeśli potrzebujesz realnych zdjęć książki,daj nam znać. Nic dodać nic ująć. A ja pozdrawiam mimo wszystko ;)"
4 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Okazało się że wystawiania książka to ćwiczenia nie podręcznik. Odpowiedź sprzedawcy szybka i konkretna tylko że mało no nie wiem obiektywna. Foto książki (jedyne) 250x318 jest nieczytelna i trudno się tam doszukiwać workbook. Opis aukcji i książki jest w jeżyku angielskim i tylko tam jest info że to ćwiczenia. Uważam że w tytule i opisie książki tak kluczowym, powinna być informacja w języku polskim że sprzedawane są ćwiczenia."
Odpowiedź z 4 lut 2018:
"No cóż nie ma to jak słodka zemsta negatywnym komentarzem. Skoro w opisie było napisane,że książka to ćwiczenia,to skąd przekonanie ,że miałby to być podręcznik. Aż tak trudno przyznać się do własnego błędu? Jeśli otrzymałem to czego nie chcę, po prostu to odsyłam - widać nie wszyscy tak postępują. Szkoda słów..."
12 sty 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Jestem zawiedziona. Trzy książki miały ocenę 4, dwie 4+. A tymczasem wyglądają tak samo, czyli na intensywnie czytane. Rozumiem, że to książki z drugiej ręki, niemniej ocena 4 jest MOCNO zawyżona. Dwie mają inną okładkę niż na aukcji, jedna naddartą okładkę z przodu i w rogu sztywne od wody kartki. Inna w spisie treści ma bazgroły. Moim zdaniem to nie jest ocena 4. Nie przeszkadza to może w czytaniu, ale przeszkadza wizualnie. Nawet za tak dobrą cenę. To był mój pierwszy zakup i raczej ostatni."
Odpowiedź z 12 sty 2018:
"Przykro mi bardzo,że nie jest Pani zadowolona - zakup można było odesłać. Sprzedawane przez nas książki są mniej czy bardziej używane i zawsze znajdzie się coś do czego można by się przyczepić.Stan książek staramy się oceniać uczciwie,raczej zaniżając niż zawyżając ich ocenę.Zawsze też można wysłać prośbę o realne zdjęcia każdego tytułu,tak by uniknąć rozczarowania.Chyba lepszym rozwiązanie było kupno nowych książek,tak by w 100% spełniły oczekiwania."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro