99,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

507

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:56

Lista ocen

30 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kupiony przezemnie przełącznik zespolony jest uszkodzony trzeszczy na poziomie O - przerywacz kierunkowskazów. Musiałem kupić inny przełącznik zespolony, Na przyszłość proszę najpierw o sprawdzenie części a nie wysyłanie bubli klientom."
5 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Część miała być 100% sprawna a jeden kruciec wody nadłamany a drugi klejony pomimo kilkukrotnego potwierdzenia sprzedającego że jest wszystko w porządku"
17 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam!!! zamówiłem licznik do Audi A5 licznik przyszedł zapakowany jak by to było kawałek zelastwa A nie element elektroniczny zawinięte w brudna folię przez co był cały do czyszczenia. po oględzinach i zmyciu brudu okazało się że ktoś go rozbierał uszkodzona taśma od wyświetlacza wszędzie wewnątrz odciski od palców na koniec ktoś to tak złożył że brakowało większości srubek. licznik nie nadaje się do użytku. sprzedający nie odpisuje na wiadomości także nie polecam "
Odpowiedź z 17 lip 2018:
"Odpowiedz na e-mail dostał Pan niemal natychmiastowo. Jeśli coś nie działało to mógł Pan zwrócić , a nie rozkręcać i grzebać. Paczki są pakowane starannie za co dostajemy same pozytywy , więc jest Pan najzwyczajniej złośliwy"
31 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety towar uszkodzony zalany wodą musiałem odesłać na mój koszt. Na e-mail nie dostałem odpowiedzi. Przy zwrocie otrzymałem tylko kwotę za towar kosztów za wysyłkę sprzedający nie uwzględnił. Trzeba się prosić telefonicznie o przelew."
Odpowiedź z 31 maj 2018:
"Kontaktowalem sie z kupującym telefonicznie odrazu po otrzymaniu przesyłki. Zwrot otrzymał po 2 dniach od odesłania a nie po 14 jak nakazuje regułamin allegro. Kwota była zwrócona zgodnie z odstąpieniem od umowy."
2 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przedmiot który dostałem nie był tym ładnym ze zdjęcia ale zupełnie nie nadający się do założenia. Brakowało 5 uchwytów na 6. Mój po wypadku był w lepszym stanie niż ten który otrzymałem. Anulowałem pierwszego negatywa bo panowie podpisali pod nim że to pomyłka,chętnie przyjmą zwrot i td . Napisałem że oczywiście zwrócę , dałem numer konta , przedmiot odesłałem kilka tygodni temu. Nie mam zwrotu pieniędzy ani wylicytowanego przedmiotu. Nie polecam a wręcz ostrzegam przed zakupami w tej firmie."
Odpowiedź z 7 maj 2018:
"Cała sprawa została już zakończona pozytywnie , i kupujący dostał zwrot pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie , i przepraszamy za zamieszanie."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro