99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

593

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 13 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 08:45

Lista ocen

3 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przesłany głośnik był nie działał "
18 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Chłodnica była nieszczelna . Od początku wyciek był nie zauważalny, samochód uzywany jest sporadycznie rozszczelniła się kompletnie po około 1000 km .Nie polecam."
Odpowiedź z 19 mar 2019:
"Chłodnica była szczelna. Sprawdziliśmy ją ciśnieniowo. Kupując rzeczy używane, godzi się Pan z tym, że nie są nowe. Ryzyko awarii części która ma 15 lat jest zawsze podwyższone. To oczywiste. Proszę nie oczekiwać, że 15 letnia część będzie w stanie fabrycznie nowym. Dajemy gwarancję rozruchową na wszystkie części. Skoro Pan ją zamontował i jeździł przez okres gwarancji to znaczy, że wszystko było w porządku. W okresie gwarancji zawsze można zwrócić towar lub wymienić. Pozdrawiam"
10 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 11 sie 2018:
"Nie rozumiem powodu wystawienia negatywa, wina nie leży po naszej stronie. Kupił Pan jedną tarczę i chciał żeby w tej cenie wysłać dwie, w aukcji jest napisane, że cena jest podana za jedną sztukę. W dodatku zadzwoniłem osobiście i rozmawialiśmy w tym temacie, po czym stwierdził Pan, że jednak rezygnuje z zakupu. Nie rozumiem dlaczego daje Pan najniższe gwiazdki? Do wysyłki nie doszło, koszt wysyłki zaakceptował Pan klikając aukcję, a obsługa kupującego była na najwyższym poziomie !"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro