94,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

86

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,8/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,7/5
CZAS WYSYŁKI
4,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 16:23

Lista ocen

13 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 13 gru 2018:
"Uwaga,przestrzegam każdego,nie czyta opisu,nie czyta czasu dostawy,nie czyta rozmiarówki.Bardzo arogancka osoba,ma tylko roszenia niczym nie uzasadnione.Odsyła rzecz z mało czytelnym numerem konta bo nie potrafi napisać dobrego,trzeba do niej pisać bo nie rozumie.Sadzi się i pyskuje,nic do niej nie dociera,dostała zwrot przed czasem a nam wystawia czerwony komentarz.U nas czarna lista,przekazuję ten nick innym sprzedającym, którzy pomagają sobie nie mieć kontaktu z takimi osobami.Odradzam !!!!"
8 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedawca ma w opisie wysyłkę z Holandii do 18dni roboczych.Wpłata 8-go kwietnia dziś jest 8 maja. Stwierdzam, że nie chcę nigdy więcej paść ofiarą celowego wprowadzania w błąd. Przez takich businessmanów jak ten sprzedający allegro bardzo traci na wiarygodności. Wysyłka idzie z Chin,od ponad miesiąca i nie może dojść. Odechciewa się tych butów.Czekam na odwetowy komentarz tylko nie bardzo wiem o czym, może o nie działającej poczcie/firmach spedycyjnych/nieumiejętności czytania ze zrozumieniem?"
Odpowiedź z 9 maj 2018:
"Zdecydowanie odradzam kupującego, owy Pan nie czyta nic, nie czyta opisu, nie czyta czasu realizacji wysyłki, nie czyta czasu dostawy, nie wie skąd idzie paczka bo generalnie nie wie nic. Popisał tu bzdury a na koniec nawet nie miał ochoty sprawdzić skąd ma paczkę. Każdy może sprawdzić kraj nadania: RU141461234NL. Sami oceńcie co to za postać a paczkę otrzymał z Holandii. NIE POLECAM, OD RAZU NA CZARNĄ LISTĘ."
24 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Cześć. Czekam na przesyłkę od 14.04.18. jeśli towar nie przyjdzie do 2.05. proszę o zwrot pieniędzy. pozdrawiam M Idzi"
Odpowiedź z 24 kwi 2018:
"Witam, cudownie że w końcu pan do nas napisał. Pana mail jest NIEAKTYWNY , pana telefon NIE PRZYJMUJE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH, od 16.04 próbujemy się z panem skontaktować ale nie ma jak! Więc może pan do nas NAPISZE Z DZIAŁAJĄCEGO MAILA bo bez kontaktu to żadnego zwrotu nie jesteśmy w stanie zrobić, kupując na allegro należy mieć aktualne dane. KONTAKT DO NAS: officialshopp@gmailcom , KOMENTARZ JEST DO OCENY A NIE DO KONTAKTU ZE SPRZEDAJĄCYM, PROSZĘ GO USUNĄĆ I ZAKTUALIZOWAĆ DANE"
12 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Za 169 zł nabyłam podróbkę wątpliwej jakości, która szła 21 dni od wpłaty. Sprzedający to typ psychopaty, który dzwoni i obraża klienta. Mam 10 nieodebranych telefonów i maile z pouczaniem mnie ile to on ma dni na dostawę. Radzę unikać tego sprzedawcy! Przez takich "biznesmenów" Allegro traci klientów. Nie wspomnę już o braku paragonu czy faktury na podstawie, której można dokonać zwrotu - firma ma adres w...Hongkongu. Słowem oficjalny handel podróbami."
Odpowiedź z 12 kwi 2018:
"UWAGA, UWAGA, UWAGA, BARDZO NIEMIŁA OSOBA, NIE CZYTA OPISU OFERY A POTEM ZŁOŚLIWIE WYSTAWIA KOMENATRZ, PLECAK JAK NAJBARDZIEJ ORYGINALNY, PACZKA DOSZŁA PRZED CZASEM, TO NUMER PACZKI RU141341571NL WIĘC MOŻNA SPRAWDZIĆ.TELEFON WYKONALIŚMY BO NIE ROZUMIE CO SIĘ DO NIEJ PISZE W MAILACH,DOWÓD ZAKUPU PRZY PACZCE.NASZA FIRAM JEST Z ZAGRANICY ALE PANI UWAŻA,ŻE NIE MOŻNA MIEĆ FIRMY ZA GRANICĄ.ZDECYDWOANIE ODRADZAM KONTAKTU,TACY LUDZIE NIE POWINNI KUPOWAĆ PRZEZ INTERNET BO ALLEGRO NA TYM TRACI-KOSZMAR!!!"
6 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zamówiłam buty 9 lutego, do tej pory nie otrzymałam przesyłki, niby paczka zatrzymana, potrzebowałam te buty a niestety zostałam bez, bardzo mi przykro"
Odpowiedź z 6 kwi 2018:
"Ja takich ludzi nie rozumiem, pani dostaje od nas info o wysyłące, potem numer paczki, potem za nią załatwiamy formalności zwiąane z odbiorem paczki, owa Pani nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonu, nie ma z nią kontaktu a następnie jest zdziwiona, że nie ma paczki.Gdyby tylko chciała współpracoać z nami to by kłopotu nie było. Loguje się do allegro więc widzi maila od nas ale jednak nie daje rady odpisać. Zdecydowanie każdemu odradzam bo nie nadaje się do zakupów przez Internet."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro