98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

238

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 10 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
15 marca 2019 o 09:44

Lista ocen

17 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Uwaga! stelarz do koparki przyszedł cały porysowany miejsca na przymocowanie płyty głównej były nie precyzyjnie wymierzone bo nie można było umieścić tam płyty głównej, podpórka na karty graficzne została obsadzona za nisko co w rezultacie idzie karty graficzne wiszą w powietrzu.Po prostu złom! Nie Polecam !"
26 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

20 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Szybkości realizacji zamówienia oraz informacje o wysyłce bez zastrzeżeń, ale precyzja wykonania obudów jest bardzo kiepska. Nie pasują wszystkie "słupki" do montażu płyty głównej - max. 4 śruby udało się wkręcić. Rant listwy, do której montuje się zasilacze jest zbyt wysoki i zasilacze, które mają nisko gniazdo kabla zasilającego wymagają zeszlifowania 0,5cm listwy. W jednej ramie brakowało otworów do przykręcenia zasilaczy i dołu "śledzia" kart graficznych. Brak wyłączników i kompletu śrub."
Odpowiedź z 22 mar 2018:
"Szanowny Panie, przykro nam, że nie jest pan zadowolony z obudowy. Proszę pamiętać, że może ją pan jeszcze zwrócić, mimo, że minęło 14 dni, to chętnie przyjmiemy zwrot. Wielce prawdopodobne, że ma pan wadliwy egzemplarz, gdyż wszystkie śruby powinny pasować. Pozdrowienia, Obsługa klienta ProGrower_eu"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro