93,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

58

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,6/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,7/5
CZAS WYSYŁKI
4,5/5
KOSZT WYSYŁKI
4,6/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 7 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 09:44

Lista ocen

18 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

22 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W rozmowie telefonicznej sprzedający zapewniał że Ćwiartka jest BARDZO DOBRA nieuszkodzona !!!!! a kiedy otworzyłem paczkę okazało się że podłożnica krzywa a drzwi wyrywali strażacy rozpierakami. "
21 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"silnik przysłano uszkodzony dziurawa miska olejowa .Po kontakcie tel sprzdawca przyznał że silnik uszkodzony został podczas załadunku na paletę mimo to wysłano uszkodzony nie informując mnie o uszkodzeniu. Sprzedawca zobowiązał się zwrócić koszt wymiany miski (tydzień) minęły dwa miesiące zwrotu brak zbywa mnie informując iż już robi przelew i wysyła potwierdzenie.NIE POLECAM !!!! "
23 sty 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam!!! sprzedawca , który sam chyba nie wie co wystawia , robi zdjęcie szkła lampy , a później zapewnia przez telefon ,że wszystko jest super . Przesyłka przyjechała opakowana taka ilością folii bąbelkowej , a w środku bok lampy ułamany z drugiej strony ślady klejenia .Towar został odesłany po rozmowach ze sprzedawcą . Czekam na zwrot pieniędzy .Ale Pan zaczyna się wycofywać .Po prostu pełen profesjonalizm"
Odpowiedź z 25 sty 2018:
"Kupujący próbowal oddać swoją uszkodzona lampe a ta która kupił założył do samochodu. Twierdził ze lampa uszkodziła sie w przesyłce, oczywiście protokołu szkody nie doręczył, wymienić lampy na drugą nie chciał, ciekawe dlaczego? Typowa akcja na podmienię swojego towaru na nowy. Szkoda takich ludzi którzy próbują robic podmianki aby zaoszczędzić 100zl bo tyle kosztowała lampa, na szczęście mieliśmy zdjecia sprzed wysyłki. Odradzam wszystkim sprzedawcą kupującego PECIA1979."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro