99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

4281

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 2 lat i 6 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 23:56

Lista ocen

9 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam uchwytu magnetycznego bardzo słabe mocowania klejące a szczegulnie blaszka to macowania do telefonu."
Odpowiedź z 27 paź 2018:
"Drogi allegrowiczu, komentarz uznajemy za wyssany z palca. Prób kontaktu telefonicznego więcej niż 10. Ilość wysłanych meili więcej niż 5 . Brak odzewu. Telefon cały czas WYŁĄCZONY. Na żadnego meila NIE OTRZYMALIŚMY odpowiedzi. Mamy podstawy do stwierdzenia, że komentarz był wystawiony celowo aby popsuć wizerunek naszej firmy, a z rzeczywistością nie ma nic wspólnego."
12 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar zwróciłem, po 19 dniach i mojej interwencji otrzymałem zwrot za towar ale bez kosztów transportu, żeby otrzymać ten zwrot musiałem się znów upominać."
5 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Funkcjonalność pilota beznadziejna. Nie wiem czy uszkodzony czy tak już ma fabrycznie ale przeskrolować materiał w poziomie np. na Netflixie czy VODTVP to mission imposible"
5 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"nie nadaje sie do Netflix i HBO go gdyż wymaga skomplikowanej obłsugi przez pilot i dodatkowa myszkę jednocześnie. zbyt skomplikowane dla rodziców dla ktorych kupilem sprzęt. nie jest to podane w opisie. w dodatku doszedl stary pilot a nie jak w opisie aukcji."
Odpowiedź z 9 sie 2018:
"Dzień dobry, Za pilota przepraszamy błąd przy pakowaniu, ale niestety kupujący NIE WYRAZIŁ CHĘCI na dosłanie z pokryciem kosztów z naszej strony. Nie możemy odpowiadać za każdą aplikację z osobna. Nie jesteśmy jej producentami. Netflixa da się używać z samym pilotem lecz jest to utrudnione. Z myszką działa bez zarzutu i nie wymaga wtedy pilota. Obsługa box'a jest BARDZO prosta i ciężko znaleźć osobę mającą z tym problem. Wtedy polecamy zwrot, ale tutaj kupujący również nie wyraził chęci."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro