99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1486

7

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 2 lat i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:31

Lista ocen

19 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"slabe. 70% poszlo do śmieci "
Odpowiedź z 20 mar 2019:
"Szanowny kliencie dokonał Pan zakupu towaru o wartości rynkowej całego pakietu od 20 do 30 tyś zł w licytacji od 1zł (za 540zł) z informacją iż jest to grupa C (w skali 3 stopniowej A B C, C jest grupa najgorszą) informacja o klasyfikacji towarowej jest zawarta w tytule oraz opisie aukcji. Rozumiemy iż oczekiwania były większe ale na jakiej podstawie? Komentarz w 100% nie zasłużony i bez najmniejszej podstawy do jego wystawienia. - PROSIMY O UWAŻNE CZYTANIE OPISÓW OFERT - po to je robimy."
18 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przedmiot niezgodny z opisem. " Słuchawki i mikrofon pracują prawidłowo." Otóż prawa słuchawka nie gra niskich tonów i pałąk mimo "pęknięcia" jest po prostu krzywy przez co słuchawki słabo przylegają do głowy. Słuchawki z powrotem lądują na aukcji, tylko tym razem ze zgodnym opisem. "
Odpowiedź z 19 mar 2019:
"Pomimo faktu iż słuchawki zostały wystawione do licytacji jako uszkodzone, zawsze bierzemy odpowiedzialność za oferowany towar, jeżeli opis odbiega od stanu faktycznego, wystarczy się z nami skontaktować. Jak można wystawiać komentarz negatywny za produkt uszkodzony z licytacji przy tym zaniżyć ocenę za jakość obsługi pomimo iż nie było kontaktu z nami zaś zamówienie zostało dostarczone w 24H, tego nie jesteśmy w stanie zrozumieć i się z tym pogodzić, szkoda, szkoda, szkoda..."
11 lut 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 12 lut 2019:
"Wiele jesteśmy w stanie zrozumieć ale ... wystawienie opinii negatywne bez zastrzeżeń co do towaru, który oferowany był w licytacji jako uszkodzony, niesprawny, nieuruchamiający się z pełnym opisem tych wad oraz dokumentacją fotograficzną naszego autorstwa to delikatnie mówiąc gruba przesada."
16 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Dostarczony towar stary pół roku po terminie przydatności do spożycia.(best before) Paczka doszła nie uszkodzona o czasie. Poprawna seria i numer zamówienia."
Odpowiedź z 17 gru 2018:
"Towar w 100% zgodny z opisem i co najważniejsze w pełni sprawny. W aukcji informacja o terminie ważności 6.2018 oraz dodatkowo jest to pokazane na zdjęciach w związku z terminem tuszu cena symboliczna jak za ten produkt dodatkowo koszty wysyłki bez zarobku wg automatycznych cen z allegro więc skąd tak zaniżona i bezzasadna ocena? Szkoda bo staramy się i zamieszczamy w 100% zgodny z oferowanym produktem oraz popieramy to zdjęciami naszego autorstwa wystarczy tylko doczytać lub dopytać ZAPRASZAMY"
6 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar niezgodny z opisem. "
Odpowiedź z 6 gru 2018:
"Klientka po dostawie poinformowała nas iż stwierdziła brak uszczelki pokrywki oraz że poza tym jest wszystko super, ustaliliśmy iż postaramy się zamówić uszczelkę w serwisie i ją doślemy, niestety serwis nie posiada takowego element dlatego zaproponowaliśmy iż przyjmiemy zwrot i zwrócimy środki jeżeli ten brak jest uciążliwy, klientka nie skorzystała z propozycji i po miesiącu od zakupu wystawiła nam powyższą opinię która jest krzywdząca dla nas gdyż zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom"
6 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Laptop kiano, dno! Wyłącza się gaśnie ekran co sekundę widać ze był rozkrecany bo nic dobrze nie przylega... pisałem 2x! Nikt nie raczył mi odpisać. Skandaliczna obsługa! Chce kontaktu ze sprzedawca i zwrotu pieniędzy w głowie się nie mieści!"
Odpowiedź z 6 paź 2018:
"Niestety znów zostajemy obwiniani za niedopatrzenie kupującego dodatkowo klient pisze do nas z maila na którego nie można odpowiedzieć i pomimo iż pisaliśmy już w 3 minuty po otrzymaniu zgłoszenia klienta obwinia nas za wszystko, trudno tak bywa. Niestety przykro czyta się nieprawdę na swój temat gdyż satysfakcja klienta dla nas to podstawa natomiast skontaktować się z nami nie może ten co tego nie chce. Na temat jakości obsługi można poczytać w naszych jak na razie 643 Pozytywnych opiniach :-)"
25 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"niezgodnosc towaru z opisem.w opisie napisane bylo ze delikatne ryski na panelu przednim.na miejscu okazalo sie ze panem przedni byl ulamany a do tego zerwane cale oba potencjometry."
Odpowiedź z 29 sie 2018:
"Zdjęcia jak i opis w naszych ofertach zawsze odnoszą się do konkretnego produktu i na nich nie są widoczne uszkodzenia o których Pan wspomina co może sugerować iż wspomniane uszkodzenie powstało w transporcie ale na to już nie mamy wpływu. W zaistniałej sytuacji klient został poproszony o zwrot towaru ale nie dostaliśmy odpowiedzi. Pomijając fakt iż oferowany produkt sprzedawany był w licytacji jako uszkodzony, brak chęci ze strony kupującego zwrotu produktu zastanawia? Konkurencja?"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro