99,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

500

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 2 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 19:49

Lista ocen

28 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"sprzedajacy nie napisal jaki jest faktyczny stan butow, potargane zniszczone i rozmiar wkladki calkowicie inny problem ze zwrotem pieniedzy zdecydowanie nie polecam"
Odpowiedź z 28 paź 2018:
"Kupujący nie zapoznał się z opisem przedmiotu, Stan jak i rozmiar opisany w aukcji. Pieniądze w całości zwrócone po otrzymaniu przesyłki od kupującego, który ponownie nie zapoznał się z warunkami zwrotów, brak jakichkolwiek danych do zwrotu wpłaty czy informacji o odstąpieniu od umowy."
27 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"UWAGA! Buty przyszły (dwie pary identyczne), okazało się że nie były dobrze zmierzone (przynajmniej w mojej opinii), ale też jestem świadomy że kupowanie butów przez internet może się tak skończyć. Buty odesłałem ze stosownym oświadczeniem, i wszystko było by ok, ale minęły już dwa miesiące, a ja nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Uważam że dwa miesiące to chyba wystarczająca ilość czasu na zwrot pieniędzy. Komentarz usunę dopiero po zwrocie pieniędzy. Czekam na kontakt i zwrot kasy."
Odpowiedź z 28 wrz 2018:
"Niestety nie otrzymaliśmy oświadczenia o odstąpieniu od umowy które jest konieczne ani nr. konta do zwrotu pieniędzy. Wielokrotnie My jak i pracownicy Allegro kontaktowaliśmy się z Panem w tej sprawie niestety bez żadnego Odzewu założona przez Pana dyskusja została zamknięta przez pracownika allegro jako bezzasadna ponieważ nie dostarczył pan stosownego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Aby otrzymać zwrot należy w ciągu 14dni przesłać oświadczenie następnie odesłać towar."
24 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Buty totalnie rozwalone, nie nadające się do użytku, poklejone byle jak ba potrzebę zdjęć, które są na tyle nieostre, że wady nie są na nich widoczne. Po zwrocie próba przywłaszczenia kosztów wysyłki, oddane dopiero po sporze na allegro. Obsługa opryskliwa. Fatalnie."
Odpowiedź z 28 wrz 2018:
"Witam przed zakupem wystarczyło przeczytać opis przedmiotu w którym wyszczególnione były wszystkie wady przedmiotu unikną by Pan rozczarowania niestety zdjęcia nie zawsze uwidaczniają wszystkie wady, co do zwrotu pieniędzy zazwyczaj przelew realizowany jest zaraz po zwrocie towaru niestety akurat w tym momencie przebywaliśmy na urlopie i nie mogliśmy dokonać zwrotu, zwrot dokonany przed upływem ustawowych 14dni."
23 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Jakość odbiegała od opisu."
Odpowiedź z 24 kwi 2018:
"Niestety kupujący nie zgłosił nam żadnych uwag co do zakupionego przez siebie towaru nie zgłosił także chęci jego zwrotu więc trudno nam się odnieść do negatywnej opinii."
5 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"nie polecam sprzedawcy. Towar wysłany 6 dni po zapłacie (w aukcji zaznaczono że 24h). Mimo mojej prośby wysłanej mailem zaraz po zapłaceniu aby potraktować wysyłkę powaznie sprzedający wprowadził jedynie przesyłkę do systemu inpostu ale jej nie zaakceptował. Po 5 dniach kliknął, że przesyłka jest gotowa i wydrukował naklejkę. Na moje monity mailowe otrzymywałem niezbyt uprzejme sugestie, że to kurier inpostu nie chce przyjechać i mogę sobie sam złozyć reklamację do inpostu. Nigdy więcej."
Odpowiedź z 5 kwi 2018:
"Szanowny Panie przesyłka nadana dzień po wpłacie przykro nam że wybrana przez pana firma kurierska nie pracuje w święta wielkanocne. Jak już Panu tłumaczyliśmy My pakujemy przesyłkę wprowadzamy do systemu i zamawiamy kuriera po odbiór przesyłek nie wozimy ich osobiście. Niestety tyle możemy zrobić reszta zależy od firmy przewozowej. Kurier nie jest naszym pracownikiem i nie mamy wpływu na jego pracę ma obowiązek odebrać przesyłki w dzień ich nadania oczywiście nie dotyczy świąt itp."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro