98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

293

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 3 lat i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 22:30

Lista ocen

15 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Na zdjeciach jest piękna lampa jak malowana! A do mnie dotarła lampa z pęknięciami na całej powierzchni, zadrapania. Kolejna sprawa to zaslepka żarówek która jest widoczna na zdjęciach a w rzeczywistości jej brak! Żenada, radzę omijać sprzedającego!"
Odpowiedź z 16 sty 2019:
"Witam Panią pracownicy to tylko ludzie nie są idealni i niestety mogli się pomylić i nie zauważyć że lampa nie jest w taki dobrym stanie jak powinna, wystarczyło napisać do nas lub zadzwonić i jak najszybciej byśmy rozwiązali ta sytuacje tak aby była Pani zadowolona. Komentarz nie jest formą kontaktu tylko oceną całej transakcji, być może gdyby dała nam Pani szanse na wyjaśnienie sytuacji to odniosła by Pani pozytywne wrażenie końcowe."
31 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"wystawiona lampa na aukcji, wpłacam kasę, czekam na lampę, bardzo zależy mi na czasie - okazuje się, że jej nie mają ! SŁABE !"
20 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakupiłem sprężyny od wersji gts sportowe które charakteryzują się niższą wysokośćią a dostałem od zwykłej wersji."
Odpowiedź z 26 wrz 2018:
"Być może tak było lecz pracownicy to tylko ludzie mogli się pomylić wystarczyło Nas poinformować i dokonać zwrotu lub wymiany towaru, szkoda że zamiast tego wolał Pan wystawiać nam negatywną ocenę bez kontaktu z nami."
30 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Brak oferowanych produktów i zwrot pieniędzy za nie zakupiony mniejszy od zapłaty.ponoć pomyłka.olalem"
Odpowiedź z 30 cze 2018:
"Fakt nie było przedmiotu który Pan zamówił jednak został szybko poinformowany i przeproszony, natomiast odnośnie zwrotu bezczelnie Pan zmyśla bo otrzymał zwrot dokładnie tyle ile zapłacił ale z tej złości trzeba komuś dołożyć w komentarzu i dać po 1 Gwiazdce w każdej ocenianej kategorii nie wiem na jakiej zasadzie Pan mógł ocenić nasz czas, koszt wysyłki i zgodność z opisem, Mentalność Polaków zamiast sobie pomagać każdy każdemu Wrogiem takie czasu w Polsce 2018 GRATULUJE KUPUJĄCEMU I WSPÓŁCZUJE"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro