Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

462

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Lista ocen

Wszystkie (465)
Polecam (462)
Nie polecam (3)
30 cze 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Brak oferowanych produktów i zwrot pieniędzy za nie zakupiony mniejszy od zapłaty.ponoć pomyłka.olalem"
Odpowiedź z 30 cze 2018:
"Fakt nie było przedmiotu który Pan zamówił jednak został szybko poinformowany i przeproszony, natomiast odnośnie zwrotu bezczelnie Pan zmyśla bo otrzymał zwrot dokładnie tyle ile zapłacił ale z tej złości trzeba komuś dołożyć w komentarzu i dać po 1 Gwiazdce w każdej ocenianej kategorii nie wiem na jakiej zasadzie Pan mógł ocenić nasz czas, koszt wysyłki i zgodność z opisem, Mentalność Polaków zamiast sobie pomagać każdy każdemu Wrogiem takie czasu w Polsce 2018 GRATULUJE KUPUJĄCEMU I WSPÓŁCZUJE"

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

2
3 paź 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
Odpowiedź z 8 lis 2017:
"BRAK KONTAKTU REKLAMACJI CZY UWAG KUPUJĄCY NIE ODBIERA TELEFONÓW PO WYSTAWIENIU NEGATYWA TO DZIECINNOŚĆ DOROSŁYCH LUDZI W 2017 OCENY NA ALLEGRO TO NIE ŻARTY OD TEGO ZALEŻY KOGOŚ ZAROBEK I DOBRA OPINIA !!!"

Zgodność z opisem

5

Czas wysyłki

2

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

3
7 wrz 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Dwa razy zwracałem uwagę, do jakiego modelu potrzebuję pokrywę. Finalnie otrzymałem pokrywę do innego modelu. Oddałem. Zwrot otrzymałem za część, już 39 zł za przesyłkę do mnie nie. Nie polecam. Pan uważa, że wie lepiej. Polecam za to konkurencję, tam nie było problemu z doborem części. I zapłaciłem dwa razy taniej."
Odpowiedź z 8 wrz 2017:
"Pan kupił i otrzymał to co było na zdjęciach pokrywę która była montowana także w autach jak jego akurat on miał inna prosiłem żeby sam sprawdził, na aukcji był nawet Kod Silnika, to że on nawet nie spojrzał wizualnie co zamawia i nie porównał to ma być nasza wina i za wysyłkę mamy oddać My. Typowy Polski Janusz Pępek Świata Pan i władca na pewno każdy z czytających zna takich jak On jest najlepszy wie najlepiej i nic nie jest jego wina Gratuluje Panu podejścia i współczuję Pana rodzinie."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

3

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1