99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

3028

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 3 lat i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 20:51

Lista ocen

14 cze 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Jaka cena taka jakość, cienka mało żywe kory. "
28 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Deska piękna!Szybka wysyłka, dobry kontakt. Problem pojawił się w momencie otwarcia paczki, gdzie sama deska okazała się pęknięta. Sprzedający usilnie wysyła mnie jakieś 30km do oddziału. Niezbyt przychylne podejście do klienta. Mimo fajnego towaru sprzedawcy nie polecam! Sama również więcej nie zrobię zakupów u tej osoby."
Odpowiedź z 28 mar 2019:
"Zakupy wysyłkowe niosą za sobą ryzyko uszkodzenia w transporcie. W każdej ofercie przed zakupem informujemy klienta o co prosimy przy odbiorze paczki i wysyłamy ponownie informację w dniu wysyłki. W razie uszkodzenia prosimy o spisanie protokołu szkody i wysyłamy kolejny przedmiot. Abyśmy mogli dochodzić odszkodowania jest on niezbędny. ALLEGRO SMART to paczkomaty, po protokół trzeba się udać do najbliższej placówki inPost. W przypadku tego klienta to zbyt wiele aby polubownie rozwiązać problem."
18 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 26 sty 2019:
"Sytuacja nietypowa. Klientowi nie spodobał się przedmiot i chciał nam odesłać do czego ma pełne prawo. Otrzymał od nas informację dot. zwrotów w której jest prośba o odesłanie z możliwością otworzenia przy kurierze. Klient uznał to za fanaberię i utrudnianie i wystawił negatyw. Ludzie są różni lecz to zachowanie potrafi zaskoczyć. KLIENT MUSI OTRZYMAĆ PEŁNOWARTOŚCIOWY PRODUKT, TAK I MY MUSIMY OTRZYMAĆ ZWROT NIE ZNISZCZONY PRZEZ KURIERA DLATEGO OCZEKUJEMY MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA ZAWARTOŚCI."
1 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro