99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1161

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 3 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 10:34

Lista ocen

8 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"niestety w zegarku został dodany zły grawer po telefonie Pana wysłał odpowiedni grawer a następnego dnia zauważyłam że w tym zegarku nie działa mechanizm ( była to pamiątka dla Rodziców, która miałam wręczyć w tym samym tygodniu) po telefonie Pan przyjął do wiadomości że mechanizm nie działa i tyle następne telefony wykonane do Pana zostały przez niego zignorowane Mąż dzwonił więc odebrał i Pan sprzedawca obiecał wysłać zegarek cały nowy ale tego nie zrobił do dziś. Serdecznie Nie polecam !"
Odpowiedź z 18 paź 2018:
"Nowy mechanizm zegarka został wysłany następnego dnia po zgłoszeniu jego wady. Jednak kupująca zmieniała w trakcie adres dostawy i już sama nie wiedziała, gdzie ma go odebrać. Na dowód tego przesłaliśmy potwierdzenie odbioru przesyłki i myśleliśmy, że sprawa została rozwiązana, aż do teraz."
6 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 7 wrz 2018:
"Bardzo dziękujemy za zakupy, przykro nam słyszeć że nie doceniła Pani naszych starań przy wykonaniu realizacji. Zawsze dbamy o szczegóły i stawiamy na kontakt z klientem. Tutaj obawiam się że nie dała Pani szansy naszym pracownikom na dbałość o interesy firmy. W sprawie źle wydrukowanych cyfr nie mogę się odnieść, nie mamy żadnych podobnych informacji od setek zadowolonych klientów. Mamy nadzieję na kontakt dwustronny w przyszłości - KOMENTARZ DO PRODUKTU NA KTÓRY ODSTĄPIŁA OD UMOWY"
6 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kupujący grozi KRD Zegar ma złe wydrukowane cyfry :/ Nie polecam "
Odpowiedź z 7 wrz 2018:
"Bardzo dziękujemy za zakupy, przykro nam słyszeć że nie doceniła Pani naszych starań przy wykonaniu realizacji. Zawsze dbamy o szczegóły i stawiamy na kontakt z klientem. Tutaj obawiam się że nie dała Pani szansy naszym pracownikom na dbałość o interesy firmy. W sprawie źle wydrukowanych cyfr nie mogę się odnieść, nie mamy żadnych podobnych informacji od setek zadowolonych klientów. Mamy nadzieję na kontakt dwustronny w przyszłości."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro