99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

580

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 20:59

Lista ocen

28 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"To nie są pieluchomajtki tylko pieluchy. Ja kilka lat kupowałem pieluchy i kupowałem także pieluchomajtek ci ludzie nie rozróżniają jaka jest różnica pomiędzy pieluchami a pieluchomajtki "
Odpowiedź z 1 paź 2018:
"Szanowny Panie, na aukcji ma Pan zdjęcie pieluchomajtek - czyli pieluch na rzepy. Jeżeli zależało Panu na majtkach jest do nich oddzielna aukcja i zdjęcie poglądowe że są to majtki chłonne. Je Produkt Tena slip to pieluchomajtki na rzepy. Tena Pants są to majtki chłonne.Jeżeli zamówienie Panu nie odpowiadało mógł Pan skontaktować się z nami od razu po zakupie wymienilibyśmy Panu zamówiony produkt. Niestety ta aukcja odpowiada pieluchomajtkom na rzepy a nie majtkom chłonnym."
2 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przyrząd wysłano w inne miejsce.Moja mama czekała na przesyłkę ok.2 tygodni.Sprzedający kontaktował się ze mną aby wyjaśnić ten błąd , nie mniej jednak nie wywiązał się do końca z zobowiązania."
Odpowiedź z 2 maj 2018:
"Problem wynikł z racji iż nowy pracownik pomylił adres wysyłki i przesyłka niestety zaginęła.Pomyłki się zdarzają nawet najlepszym.Kontaktowaliśmy się z pani mamą - była poinformowana o sytuacji. Z panią natomiast umówiliśmy się, że w ramach rekompensaty dostanie Pani gratis,opłacony przez pracownika,który z tego co wiemy również pani otrzymała.Czas oczekiwania na paczkę wynosił 5 dni roboczych.Żałujemy, że zabrakło odrobiny wyrozumiałości, ponieważ jesteśmy tylko ludźmi i każdy popełnia błędy."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro