Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

186

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Lista ocen

Wszystkie (188)
Polecam (186)
Nie polecam (2)
2 mar 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Sprzedawca wystawił koszulkę RASHGUARD UNDER ARMOUR na licytację którą niestety wygrałem. Sprzedawca uznał że kwota jest zbyt niska i napisał do mnie: "Musimy najmocniej Pana przeprosić ale wkradł się nam błąd na aukcje i koszulki tej w tym rozmiarze niestety nie posiadamy :/". Zaproponowałem inny rozmiar jednak bez odzewu. Sprawdziłem - w ofercie była koszulka w rozmiarze za kwotę 2 x wyższą Nie polecam licytowania oferowanych towarów bo się okaże że wkradnie się błąd i towaru w ofercie nie ma."
Odpowiedź z 30 mar 2018:
"Nie widzimy problemu ze sprzedażą przedmiotu 1zł bo takie aukcje również zostały u nas sfinalizowane. Co do Pana zamówienia popełniliśmy błąd. Natomiast jeśli chodzi o rasha w cenie 2x wyższej to był ten sam wystawiony w opcji kup teraz i nawet jeśli kupiłby go Pan za 500 zł to i tak napisalibyśmy że wkradł się błąd. Wymiany na inny rozmiar też żaden problem tylko nie jesteśmy jasnowidzami gdyż po przejrzeniu @ nie ma żadnej wzmianki na ten temat tak to chętnie byśmy go wysłali"

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

4

Obsługa klienta

1
7 wrz 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Zamówiłem sandały rozmiar 39 a dostałem zawyzony o 2 rozmiary i gdy chciałem zwrócić nie było kontaktu z właścicielem. Nie polecam"
Odpowiedź z 30 mar 2018:
"Otrzymała Pani buty w rozmiarze 39 jeśli ktoś nie jest pewny długości wkładki porostu prosi o zmierzenie nie od dziś wiadomo że rozmiar rozmiarowi nie równy chyba że to Pana pierwsze zakupione buty to w tym przypadku zwracamy honor jeśli nie to proszę o wycofanie negatywnego komentarza"

Zgodność z opisem

2

Czas wysyłki

4

Koszt wysyłki

3

Obsługa klienta

1