I_Games firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

511

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 20:25

Lista ocen

5 wrz 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

25 sie 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Zakup spelnil moje oczekiwania z wyjatkiem tego ze gra ma problemy zeby sie uruchomic wiec nie jest w 100% sprawna. Przy probie kontaktu ze sprzedajacym zero odpowiedzi.....stad moja ocena"
9 sie 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Nie pasuje do iphone SE"
Odpowiedź z 5 wrz 2019:
"Kupujący kupił ekran, po czym po kilku dniach, bez podawania powodu, zwrócił go. Zwrot oczywiście przyjęliśmy, pieniądze zostały ekspresowo zwrócone. Ekran był w stanie nienaruszonym, nawet nierozpakowany z folii. Przeszedł ponowne testy, a od od dłuższego czasu jest zamontowany w telefonie innego Klienta, działa bez problemu, gdyby te się pojawiły, udzielamy 6 miesięcy gwarancji. Komentarz wynika albo z niewiedzy serwisowej Kupującego, albo z celowego działania w celu oczernienia Naszej firmy. "
4 cze 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Gra AssCreed nie ma żadnej wzmianki w języku polskim choć sprzedawca podaje na stronie, że są polskie napisy ale w ustawieniach brak języka polskiego."
Odpowiedź z 5 wrz 2019:
"Kupujący w żaden sposób się z Nami nie skontaktował, więc ciężko odnieść się Nam do braku języka Polskiego w grze - być może jest to kwestia ustawień regionalnych konsoli, w zależności od niech, gra wybiera język automatycznie. W przypadku nieprawidłowości, zwrócimy 100% wartości przedmiotu, wraz z kosztami wysyłki-wystarczy zgłosić problem (telefonicznie bądź mailowo)."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro