99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1124

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 15:06

Lista ocen

16 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"ładne zapachy natomiast mało trwałe, konkurencja oferuje lepszej jakosci zamienniki w zbliżonej cenie"
2 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zapach Gucci Rush,Armani Code trochę podobny ,aczkolwiek Chanel Allure do niczego nie podobny tragedia.Mialam już produkty ala odpowiedniki,ale te zapachy to istna tragedia.Szkoda,ze przez prawie same dobre komentarze straciłam tylko pieniądze,bo z 7 zapachów tylko 4 są w miarę ok jeśli chodzi o zapach jeśli chodzi o trwałość to pachną bardzo krótko."
7 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"otrzymałam na maila o 17 informacje ,ze paczka dotarła i zosta odebrana, a od godziny 15 jestem w domu ,nic nie otrzymałam prose o wyjasnienie sprawy badz zwrot pieniedzy"
Odpowiedź z 8 gru 2017:
"To jakiś żart !!!! Paczka dostarczona, a że na ochronę to negatyw powinien dostać kurier - mamy odpowiadać za wszystkich!!!??? Może by tak Sz.P przeszła się do bramy przez którą przechodzi lub przejeżdża 100 razy dziennie. Następny Żart - nie dostając perfum wystawia Pani negatyw i wszystkie oceny po 1 gwiazdce. Sprawia trafia do allegro. Zamiast wyjaśnić sprawę z nami po ludzku lub odebrać paczkę to proponujemy teraz kontakt z Inpostem bo my przesyłkę wysłaliśmy i została dostarczona!!!!!!"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro