99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

805

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 21:36

Lista ocen

9 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Skandaliczne zachowanie sprzedawcy! Pomylił nr telefonu przez co utrudnione było odebranie przesyłki z punktu. Po moim kulturalnym zwróceniu uwagi na ten fakt zostałam potraktowana jak śmieć. Za własne pieniądze nie zamierzam tolerować braku profesjonalizmu i chamstwa dlatego zasłużony negatyw! Radzę omijać szerokim łukiem."
Odpowiedź z 9 lip 2018:
"Z kulturalnością to pani ma niestety tyle wspólnego co drużyna p. Nawałki ze strzelaniem bramek. Po chamskich odzywkach i bezpodstawnym przejściu na "ty" wysłałem tą panią po prostu do podstawówki i Kościoła (informując wcześniej, że numery telefonu w allegro mają być wszystkie aktualne. Tu jednak muszę doprecyzować - chodzi o Kościół katolicki - chrześcijaństwo. Żeby Pani do jechowych nie poszła przypadkiem."
19 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"NIE POLECAM - Kupiłem przedmiot z darmowy zwrotem za pomocą paczkomatu, niestety sprzedający podał w danych adres zagraniczny co uniemożliwia zwrot towaru , po kontakcie i wymianie emailii dostałem polski adres do zwrotu i mój adres @ został zablokowany, dostałem tylko informację ze jak chce coś jeszcze napisać to tylko listownie mam się kontaktować, formularz odstąpienia wypełniony i dostarczony sprzedawcy , towar odesłany w przeciągu 14 dnia od zakup BRAK ZWROTU PIENIĘDZY"
Odpowiedź z 19 cze 2018:
"Pieniądze zostały przelane dzisiaj rano, komentarz jest zniesławiający, nabywca pisał jakieś brednie o zwrotach erotycznych gadżetów to go rzeczywiście zablokowaliśmy mailowo. Nie usunięcie tych farmazonów będzie skutkowało zgłoszeniem do prokuratury. Przesyłka została wysłana mianowicie na adres instytucji państwowej i możliwe, że też z takiej pan załatwia swoje prywatne sprawy na koszt nas wszystkich (zamiast pracować w trybie służebnym)."
30 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedają towar, którego nie mają na magazynie. Wysyłka po 5 dniach. Nie mogę odebrać paczki, bo podali zły nr telefonu zamiast ten z formularza dostawy i nie otrzymałem kodu odbioru do kiosku ruchu!. Maila nie mogę napisać, ponieważ zablokowali pocztę przychodzącą odemnie!! Każą pisać listy na adres niemieski... Paczka wróci do nadawcy w takim razie... Brak słów!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!"
Odpowiedź z 30 maj 2018:
"Jeżeli jest czasem długo to właśnie przez tego typu brednie. Regulamin allegro mówi jasno, że wszystkie dane w tym numery telefonu mają być prawidłowe i aktualne. W magazynie jaśnie pan u nas nie był więc do takich twierdzeń nie jest Pan upoważniony. Jeżeli numer telefonu jest nieaktywny to zamiast tych farmazonów powinien Pan skontaktować się z infolinią ruch/ poczty. Są procedury dla takiego gapiostwa. To jest jedna sprawa. Druga, proszę to stąd pilnie usunąć inaczej musimy podjąć kroki prawne"
13 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kontakt ze sprzedającym mizerny, szczególnie gdy masz jakieś roszczenia. Czyli nalezy mieć nadzieję, że nie będzie potrzeby kontaktu po dokonaniu zakupu."
Odpowiedź z 21 maj 2018:
"W sprawie chodziło wg mnie o to, że pan nabywca nie otrzymał odpowiedzi na maila w tym samym dniu/ następnego dnia. Komentarz jaki otrzymaliśmy jest nieadekwatny do sprawy - spadek sprzedaży. Pan przewiduje tutaj przyszłość. Jeszcze raz uprzejmie proszę o usunięcie/ zmianę tego komentarza inaczej będziemy musieli podjąć kroki prawne."
3 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Z zakupu zrezygowalam wiec nie moge ocenic produktu i czasu wysylki. Na prosbe o sprawna wysylke otrzymalam taka odp: "tych przedmiotów żeby zapłacić odpowiednik zusu trzeba sprzedać kilkaset miesięcznie. Nie bardzo da się tak działać, właśnie zawarłam umowę sprzedaży a teraz nagle... Wysyłka jest z Polski albo dzisiaj albo najpóźniej jutro. Im więcej maili tym dłużej to trwa. Uprzejma prośba, żeby ich więcej nie pisać." Bylam straszona policja i sadem jesli nie usune negatywnego komentarza."
Odpowiedź z 3 lut 2018:
"W świetle prawa tej transakcji nie było, nabywca zażyczył sobie anulowanie transakcji jeszcze przed wysłaniem towaru. To się stało. Wczoraj podobne bzdury wypisane przez tego użytkownika zostały usunięte przez administratora allegro. Ocena zgodności z opisem i czasu wysyłki podczas kiedy wysyłki nie było to absurd i działanie na naszą szkodę zarówno przez użytkownika jak i przez allegro, które tego typu bredni nie usuwa z automatu."
10 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Produkt nie był zgodny z opisem, sprzedawca oferuje 12 różnych zapachów, a w opakowaniu jedno z nich zostało zdublowane, wiec otrzymałam 11. Zapachy może i ładne ale są bardzo nietrwałe."
Odpowiedź z 10 gru 2017:
"W zestawie znajdują się zawsze 3 podobne (też podobne do siebie optycznie pudełka) do siebie zapachy: zitrone, zitrus i orange. Trochę już tych zestawów sprzedaliśmy i to jest pierwsza taka reakcja i pierwszy kontakt nabywcy w tej sprawie. Bardzo proszę o usunięcie tego krzywdzącego komentarza."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro