99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

506

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 16:23

Lista ocen

21 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie kupujcie u tego allegrowicza! naciągacz i totalny brak podejścia do ludzi, Aby sprzedać, nie ważne czy bubel i popsute czy używane. Najgorsza w moim życiu transakcja, kupiłem klimatyzator który sprzedawca zachwalał w swoim opisie jako ratujący przed upałem, towar okazał się totalnie nieskuteczny, przy próbie zwrotu odmówił mimo , że nie upłynął jeszcze termin zwrotu, próbowałem rozmawiać ale nie ma w ogóle rozmowy, zwykly cwaniak ktory zawsze znajdzie argument zeby spuscic klienta na drzewo"
Odpowiedź z 21 sie 2018:
"Cwaniak to ten Pan, który kupił KLIMATOR, a nie klimatyzator (zasadnicza różnica) na czas upałów. Używał urządzenie przez 13 dni, upały się skończyły i postanowił zwrócić, bo słabo chłodzi!!! Chyba dokładnie widać o co tu chodzi! Zakup był na firmę, a te nie podlegają ustawie o prawach konsumenta i nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu, a ja z tego prawa skorzystałem. Pan nie zadzwonił, nie sprawdził jaka jest zasada działania urządzenia dlatego zwrotu nie przyjąłem. BRAK SŁÓW na tego Pana..."
10 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Klimator nie spełnia oczekiwań, jest drogi a działa jak najgorszy wiatrak!!! Cenę sprzedawca ma chyba z KOSMOSU!!!! Chciałam zwrócic przedmiot w ramach odstąpienia od umowy i spotkałam się z odmowa i brakiem zrozumienia!!! Zwykłe naciąganie naiwnych klientów. Nawet na prośbę telefoniczną dotyczącą zwrotu usłyszałam kategoryczna odmowę!!!! Zdecydowanie NIE POLECAM"
Odpowiedź z 10 sie 2018:
"BRAWO dla tej Pani! Po co Pani kupowała skoro tak DROGO?! Czy ja kogoś zmuszam!? Jest sezon i wszystkie urządzenia podrożały. WSZYSCY klienci poza Panią są zadowoleni. Ja go nie produkowałem więc nie ja powinien być adresatem tej uwagi! Co do zwrotu Pani kupowała klimator w celach służbowych (firmowych), a firmy nie mają prawa do zwrotu w ciągu 14 dni. Gdyby się Pani zainteresowała warunkami aukcji, zadzwoniła zapytała wcześniej. No ale po co skoro można później oczernić uczciwego sprzedawcę."
8 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 24 kwi 2018:
"Niestety kupujący po otrzymaniu przesyłki nie raczył poinformować mnie, że pojawił się jakiś problem. Zawsze staram się się wyjaśniać wszystko na korzyść kupującego jednak muszę wiedzieć, że coś jest nie tak. Skąd tak niska ocena obsługi... nie wiem, skoro nawet nie miałem możliwości naprawienia błędu i wyjaśnienia wątpliwości. Kupujący zamiast mnie poinformować o problemie, po ok 3 tygodniach od zakupu postanowił wystawić ten komentarz. Szkoda bo obie strony mogły być zadowolone."
17 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"SPRZEDAJE UŻYWANY TOWAR JAKO NOWY"
Odpowiedź z 17 gru 2017:
"Pan po miesiącu od zakupu zorientował się, że sprzęt był używany!? (Czego nie wiedziałem, nie otwieram opakowań, widocznie do dostawcy ktoś musiał zrobić jakiś zwrot, a ja nieświadomie go kupiłem) Do tej pory nie miałem takich sytuacji, zawsze wiedziałem kiedy coś jest z wystawy, zwrotów i zawsze informuję o tym na aukcji) Kupujący dostał zwrot połowy ceny tak jak sam zaproponował. Według mnie sprawa została wyjaśniona i wydawało mi się, że kupujący również był usatysfakcjonowany. Niestety nie.."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro