98,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

164

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,8/5
CZAS WYSYŁKI
4,5/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
11 października 2018 o 21:58

Lista ocen

3 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przesyłka od 2 kwietnia do 3 maja 2018 nie dotarła. Sprzedający mimo mojego pisemnego monitu nie reaguje / nadal. Będę domagał się zwrotu pieniędzy."
6 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Opis EX to żart. Płyta mocno wyeksploatowana. Zużycia rowków widoczne gołym okiem miejscami rażąco. Spadek jakości słyszalny wyraźnie. Wizualnie i z odsłuchu płyta co najwyżej VG i to chyba też naciągnięte bo o ile grubych rys nie ma to jednak trzeszczy. Kompletny brak profesjonalizmu w ocenie jak i w kontakcie. Opisałem swoje niezadowolenie. Nie otrzymałem odpowiedzi. Klient zapłacił dostał więc niech się buja. Te kilkadziesiąt pozytywów mnie zwiodło niestety i pieniądze w błoto. PRZESTRZEGAM"
Odpowiedź z 6 lut 2018:
"Ponoć na mądrej głowie włosy nie rosną,jeśli trzymać się loginu.Widocznie nie ma reguł bez wyjątku.Kupujący z kosmosu,chyba.Napisał @ ok 12.00 a o 19.00 wystawia negatywa,bo mu nie odpisałem natychmiast.Rozumiem za dzień,dwa.Nie ma grubych rys? A jakieś są? Bo w @ do mnie napisał:"Nie ma żadnych rys". Żartem to jest ten komentarz.Niestety bezkarny.A MOŻE KUPUJĄCEMU CHODZI O ZBICIE CENY??? Znam kilku osobiście i słyszałem też o takich cwaniaczkach! TERAZ TO NAPRAWDĘ KUPUJĄCY MOŻE SIĘ BUJAĆ!!"
28 lis 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Płyta uszkodzona, reklamacją nie została przyjęta. Sprzedawca pisz, że nie mogę odstąpić od umowy, kiedy ja piszę że nie chcę zwrócić i odstąpić od umowy, a wymienić na nową, dobrą płytę. Ta dostarczona ma same trzaski. Nie polecam."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro