Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

97,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

150

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Lista ocen

Wszystkie (153)
Polecam (150)
Nie polecam (3)
3 maj 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Przesyłka od 2 kwietnia do 3 maja 2018 nie dotarła. Sprzedający mimo mojego pisemnego monitu nie reaguje / nadal. Będę domagał się zwrotu pieniędzy."

Zgodność z opisem

5

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

4

Obsługa klienta

1
6 lut 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Opis EX to żart. Płyta mocno wyeksploatowana. Zużycia rowków widoczne gołym okiem miejscami rażąco. Spadek jakości słyszalny wyraźnie. Wizualnie i z odsłuchu płyta co najwyżej VG i to chyba też naciągnięte bo o ile grubych rys nie ma to jednak trzeszczy. Kompletny brak profesjonalizmu w ocenie jak i w kontakcie. Opisałem swoje niezadowolenie. Nie otrzymałem odpowiedzi. Klient zapłacił dostał więc niech się buja. Te kilkadziesiąt pozytywów mnie zwiodło niestety i pieniądze w błoto. PRZESTRZEGAM"
Odpowiedź z 6 lut 2018:
"Ponoć na mądrej głowie włosy nie rosną,jeśli trzymać się loginu.Widocznie nie ma reguł bez wyjątku.Kupujący z kosmosu,chyba.Napisał @ ok 12.00 a o 19.00 wystawia negatywa,bo mu nie odpisałem natychmiast.Rozumiem za dzień,dwa.Nie ma grubych rys? A jakieś są? Bo w @ do mnie napisał:"Nie ma żadnych rys". Żartem to jest ten komentarz.Niestety bezkarny.A MOŻE KUPUJĄCEMU CHODZI O ZBICIE CENY??? Znam kilku osobiście i słyszałem też o takich cwaniaczkach! TERAZ TO NAPRAWDĘ KUPUJĄCY MOŻE SIĘ BUJAĆ!!"

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

3

Koszt wysyłki

4

Obsługa klienta

3
28 lis 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Płyta uszkodzona, reklamacją nie została przyjęta. Sprzedawca pisz, że nie mogę odstąpić od umowy, kiedy ja piszę że nie chcę zwrócić i odstąpić od umowy, a wymienić na nową, dobrą płytę. Ta dostarczona ma same trzaski. Nie polecam."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

2

Koszt wysyłki

2

Obsługa klienta

1