89,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

35

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,5/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,4/5
CZAS WYSYŁKI
4,1/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 3 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 23:44

Lista ocen

19 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar po ponad dwóch tygodniach do mnie nie dotarł. Brak kontaktu ze sprzedającym, nie odpowiada na wiadomości pisane z allegro, towar zapłacony jako przedpłata przelewem, ani pieniędzy ani towaru. Sprawa trafia na policje i interwencja do allegro jako nierzetelny sprzedawca. Oczywiści nie polecam"
22 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"towar zakupiony 7 sierpnia do chwili obecnej nie dotarł, brak kontaktu ze sprzedającym !!!! poczekam parę dni i zgłaszam na Allegro !!!"
17 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"UWAGA NA Sprzedającego goto94 Dnia 25.07 dokonałem zakupu i opłaciłem zamówienie od razu przez PayU. Do dnia dzisiejszego (a mamy 17.08) nie otrzymałem towaru na kwotę 224zł. Ze sprzedającym nie ma kontaktu. Tydzień temu napisał kłamliwego maila że wysłała paczkę, na co ja poprosiłem o nr nadania i do dzisiaj cisza. Nie kupujcie u niego chyba że chcecie stracić pieniądze. Ja już sprawę zgłosiłem do Allegro."
10 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Człowiek niepoważny, bezmyślny i nieprofesjonalny. Kilkukrotnie zapewniał mnie, że zamówione obrazy dotrą na ważną uroczystość nawet przed czasem i tylko dlatego zdecydowałam się na zamówienie u niego. Obrazy nie dotarły nigdy a ja zostałam bez 500 zł i bez prezentów. Kłamstwa, unikanie kontaktu, pokrętne absurdalne tłumaczenie. Tylko dzięki interwencji allegro i założonym sporze, odzyskałam po długim czasie moje pieniądze. Stanowczo odradzam bo szkoda czasu i energii na takich żałosnych ludzi."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro