99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

2360

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 05:09

Lista ocen

25 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety nsprasowanki odklejają się podczas prania. Piorę w max 40 st"
Odpowiedź z 25 wrz 2018:
"Dziękujemy za opinię, niestety nie możemy się z nią zgodzić. Nikt nigdy nie zgłosił nam problemu z towarem, Kupująca również nie zgłaszała, wystawiła tylko komentarz bez zgłoszenia nam problemu. Naprasowanek dziennie sprzedajemy wiele i do tej chwili nie było problemu. Być może drukowała Kupująca na drukarce laserowej, gdzie produkt przeznaczony jest do drukarek atramentowych. Jeżeli ktoś chce wystawić komentarz negatywny to go wystawi :) Pozdrawiamy"
25 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam , woda jak się gotuje to chlapie wrzątkiem.. "
Odpowiedź z 25 lip 2018:
"Dziękujemy za podzielenie się opinią. Aby woda nie "chlapała wrzątkiem" nie można przekraczać poziomu powyżej "wskaźnika" wody. Oczywiście przysługuje pani prawo do odstąpienia od umowy. Pozdrawiam"
20 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"3 x BUBEL , żaden z zakupionych kabli nie działa jak należy . Widać , że towar nie jest sprawdzany technicznie przed wysyłką . Chińskie buble i szajs ."
Odpowiedź z 20 lip 2018:
"Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Produkt jest sprzedawany jako nowy w zamkniętym oryginalnym bezpośrednio od producenta, gdybyśmy mieli sprawdzać to produkt byłby jako używany. Przysługuje prawo do reklamacji, ale w tym przypadku takiego zgłoszenia nie było. Pozdrawiamy"
18 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przesyłka nie dotarła, brak kontaktu ze sprzedającym."
Odpowiedź z 18 lip 2018:
"Brak kontaktu ? Przesyłka nie dotarła ? Jawne pomówienie. Przesyłka InPost numer 602022117871768013003657 została zwrócona do nas, bo Pan jej nie odebrał, a telefonów i na @ Pan nie odpowiada."
22 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W opisie aukcji wysyłka 24h. Czekałem 48 na włożenie do paczkomatu + kolejne 10 na zabranie paczki przez kuriera, ponieważ paczka nadana była około godziny 19."
Odpowiedź z 22 maj 2018:
"Paczka została wysłana w czasie podanym w Allegro, jeżeli kupujący twierdzi inaczej, trudno. Natomiast zachęcam Kupującego do poprawnego czytania z zrozumieniem ;)"
21 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zupełnie nie rozumiem usunięcia mojego poprzedniego negatywnego komentarza. Czy informacja o braku chęci porozumienia (o które prosiłam) narusza jakiekolwiek zasady, Chyba tylko dobrego smaku. Chciałam wymienić towar na inny, gdyż sugerując się zdjęciem chciałam zamówić ups ,a nie tylko baterię. Więc nie "że się nie przyda". Zresztą dysponuję cała naszą korespondencją.Jeśli Allegro chciałaby pomóc,to włączyłoby się w próbę porozumienia, a nie usuwało wiadomości ,bo sprzedającemu tak wygodniej ."
Odpowiedź z 21 maj 2018:
"Cała korospodencja została przesłana do Allegro i na tej podstawie Allegro usunęło poprzedni komentarz. Jak widać klientka nie potrafi pogodzić się z stanem faktycznym i przez komentarz chce osiągnąć swój cel..."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro