StarBrandsfirma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1208

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 01:21

Lista ocen

3 paź 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Kiepska jakosc. material bardzo cieniutki. nie warta wiecej jak 60zl. Nie Polecam "
Odpowiedź z 4 paź 2019:
"Grubość materiału jest wyraźnie opisana na aukcji: ultra cienka. Opinię o kurtce należało napisać w miejscu do tego przeznaczonym tj. „opinia o produkcie”, która dotyczy wyłącznie towaru, a nie sprzedającego czy przebiegu transakcji. Ogólny komentarz powinien być zgodny z prawdą, ponieważ obniżanie oceny za obsługę bez kontaktu z nami jest co najmniej dziwne. Dobrze, że darmowy InPost wymusza ocenę 5/5 kosztu wysyłki inaczej pewnie i ta zostałaby bezpodstawnie zaniżona. Pozdrawiamy. "
3 lip 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Sklep SPRZEDAJE PODRÓBKI z Chin, i proszę się nie nabrać na odpowiedź którą zamieszczą pod tym komentarzem. Zapraszam do mnie do kontaktu po zdjęcia prawdziwego towaru. Tak, to te chamskie bez gwiazdki, w chińskim opakowaniu. Sklep się nie przyznaje do tego towaru i nie chce zwrócić pieniędzy, więc toczyć się będzie wobec nich postępowanie karne. Nie wierzcie kupionym ocenom na Allegro i wygórowanej cenie. Przy okazji, wysłane podróbki były brudne, czyżby ktoś już je odsyłał?"
Odpowiedź z 4 lip 2019:
"Szczegółowo w tej sprawie wypowiedzieliśmy się już w oficjalnej dyskusji Allegro. Towary są w 100% oryginalne, co potwierdza posiadana przez nas dokumentacja. Nie ma fizycznej możliwości abyśmy nagle wysłali jedną podróbkę z Chin zresztą komentarze mówią same za siebie – tylu Klientów nie może się mylić, co do wiarygodności naszej firmy i oryginalności naszych towarów. Oczywiście w zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie na wynik toczącego się postępowania."
30 lis 2018

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"koszulka stara"
Odpowiedź z 1 gru 2018:
"Szanowny Kliencie. Nasze towary są w 100% oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł,dlatego treść komentarza jest dla nas niejasna i krzywdząca.Zamówienie zostało dostarczone ponad 2 tygodnie temu i do tej pory nie zgłosił Pan problemu z rzeczami oraz nie odstąpił od umowy np. korzystając z darmowego zwrotu.Brak kontaktu z Pańskiej strony był dla nas równoznaczny z zadowoleniem z transakcji, a tu nagle dostajemy negatywny komentarz i nawet nie wiemy o jaką rzecz chodzi."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro