99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

5606

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 17 lat i 3 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 19:19

Lista ocen

28 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Książka miała być nowa w stanie idealnym, dotarła z całymi rogami pogiętymi i raczej taka została zapakowana, bo opakowanie nie wyglądało na zniszczone/pogięte. NIE POLECAM!"
25 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zdecydowanie nie polecam. Zapłaciłem od razu przy kupne i już od miesiąca nie dostałem towaru. Sprzedawca zamiast mi go dostarczyć prowadzi pustą polemikę, z której nic nie wynika"
14 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Książka miała być nowa a była już używana. Widać było ciemniejsze miejsca na kartkach tam gdzie się często dotyka i zadrapania okładki przy rogach oraz źle ściągnięta naklejka z tyłu pozostawiająca klej. Generalnie jak ktoś pisze, że jest coś nowe a przychodzi mi produkt używany to dla mnie jest to kłamstwo. Poza tym książka w ogólnym nie najgorszym stanie więc nie jest to dla mnie jakaś boleść ale opinie wystawiam."
Odpowiedź z 14 wrz 2018:
"No przykro mi, że taka ocena książki. Jeśli ktoś jej dotykał, to jedynie dostawcy - czyli wydawnictwo i hurtownia. Ode mnie została wysłana jako nowa, nieczytana książka - owszem, z nalepką z ceną i kodem kreskowym. Niestety, jest tak wydana jak jest i na to nie mam najmniejszego wpływu. Sugeruję natomiast kupować książki w Empiku po cenach detalicznych - nie ma ryzyka problemów z uszkodzeniami w dostawie. Można sobie zaoszczędzić nerwów zamiast złotówek ;-)"
30 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar który miałem otrzymać ponoć byl uszkodzony. U go nie otrzymałem. Uważam że towar jeśli jest nie sprawny powinno się nie wystawiać oferty. Strata mojego czasu. Gdyż nie zdążyłem kupić tego co zamierzałem."
Odpowiedź z 30 maj 2018:
"BRAK KARTEK W KSIĄŻCE WYSZEDŁ NA JAW PODCZAS PAKOWANIA, O CZYM, KUPUJĄCY ZOSTAŁ POINFORMOWANY !!! NIE JESTEM NIESTETY JASNOWIDZEM, NIE MAM WPŁYWU NA BŁĘDY DRUKARSKIE, ALE TEN PAN TEGO NAJWYRAŹNIEJ NIE ROZUMIE !!! NASTĘPNYM RAZEM WYŚLĘ PANU USZKODZONY EGZEMPLARZ, NIE NAPISAŁ PAN, ŻE TEGO WŁAŚNIE CHCE... JAK WIDAĆ, NIE MA SENSU SPRAWDZANIE JAKOŚCI TOWARÓW ANI KOMUNIKACJA Z ALLEGROWICZAMI - ZAWSZE ŹLE. JA TEŻ NEGATYWNIE OCENIAM TEGO PANA, ALE NIE MOGĘ WYSTAWIĆ KOMENTARZA !!!"
24 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W opisie produktu sprzedający podał, że książka jest nowa, co jest nieprawdą. Okładka jest częściowo zniszczona tak, że nie nadaje się np. na prezent."
Odpowiedź z 24 maj 2018:
"Niestety, komentarza Allegrowicza nie da się zweryfikować - brak kontaktu z tą osobą. Żadne uszkodzenie nie zostało zgłoszone, wygląda więc na to że to typowy nieprawdziwy komentarz anonimowej konkurencji. ZDECYDOWANIE OSTRZEGAM !!!"
23 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 24 maj 2018:
"Pan się zupełnie pogubił - ocenił czas wysyłki na 1, zapomniał chyba o tym, że podany to 9-11 dni, więc chyba wybrał niewłaściwa formę dostawy. Obsługa też źle oceniona, mimo miliona e-maili informujących o etapie realizacji dostawy, Niestety, po zmianach na Allegro bezsensowne komentarze negatywne zaczynają być normą, mimo pełnej informacji, Allegrowicze zupełnie nie rozumieją ich działania. ZDECYDOWANIE OSTRZEGAM, ALLEGROWICZ BEZ ZNAJOMOŚCI OBSŁUGI SERWISU ALLEGRO !!!"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro