99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

399

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
17 lutego 2019 o 13:45

Lista ocen

21 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Biustonosz w pudełku od innego modelu, papierowa metka z rozmiarem odcięta w połowie, ślady użytkowania - zmechacenia od środka. Podczas pierwszej rozmowy pani stwierdziła, że to niemożliwe, że jest używany, że na pewno nie jest to produkt z wystawy, mierzony przez kogoś, metki tak się obcina, a pudełek wszystkich nie zbiera, bo by miała ich za dużo. Podczas drugiej rozmowy, bezczelnie śmiejąc się, stwierdziła, że jednak produkt był przymierzany, ale zła opinia będzie krzywdząca. Nie polecam."
Odpowiedź z 21 wrz 2018:
"Wysłany produkt był nowy, nigdy nie sprzedany, kilka razy mierzony w sklepie stacjonarnym, bez wad. Zaoferowałam Pani, iż w przypadku przesłania zdjęć, iż produkt posiada drobną skazę obniżę Pani cenę za niego lub w przypadku zwrotu biustonosza otrzyma Pani zwrot ceny za przesyłkę, Pani powiedziała iż biustonosz zatrzyma ale wystawi negatywa co jest dowodem, iż Pani rozczenia nie są zasadne i jest Pani osobą konfliktową - podczas rozmowy cały czas Pani krzyczała a następnie sie rozłączyła."
23 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wystawiono towar, którego brak w sprzedaży"
Odpowiedź z 27 maj 2018:
"Kupujący został poinformowany o braku produktu oraz została mu zwrócona wpłata w dniu zakupu. Niestety przy całej staranności występują marginalne niezgodności między stanem rzeczywistym a aukcjami Allegro. Subiektywna ocena obsługi sklepu podyktowana zawodem kupującego z powodu braku wybranego przedmiotu."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro