98,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

142

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,8/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 13 lat i 10 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 13:53

Lista ocen

7 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Otrzymałem inne części niż w opisie. Kompletnie od innego laptopa. Chłodzenie miało działać, (po to był mi potrzebny) nie działało kompletnie NIC. Każda śrubka i część w tym złomie została sprawdzona. Był to kompletnie ZARDZEWIAŁY wrak nadający się do utylizacji. Brak chęci rozwiązania sprawy, nie odpowiadają na maile, spór allegro trwa. Nie polecam, typowa firma krzak z cwaniakami, którzy sprzedają złomy pod opisem, "laptop się uruchamia a dalej nie testowany". Omijać dla świętego spokoju."
Odpowiedź z 7 gru 2018:
"Omijać jegomościa szerokim łukiem. Pacjent kupuje zalany kadłubek za 30 zł a spodziewa się działającego sprzętu. W rozmowie z pracownikiem został wyraźnie poinformowany że komputer jest po zalaniu, połamany i sprzedajemy go na gniazda USB/układy z płyty. Również na zdjęciach widać było wszystko jak na dłoni, jednak Janusz biznesu dalej w Polsce oczekuje, że może ze sprzedawców bez karnie robić kretyna, a następnie żądaja zwrotu a jak nie to negatyw. Po komentarzach widać co Pan sobą reprezentuj"
16 sty 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Laptop przysłany z wadą którą ciężko było wykryć, przyznaje. ( jakiś problem z głośnikami ). Musiałem odesłać na WŁASNY koszt po czym problem pojawił się znowu po miesiącu. Ostatni zakup u nich."
Odpowiedź z 17 sty 2018:
"Usterka karty dźwiękowej usunięta w ramach gwarancji. Użytkownik ma pretensje o to że głośniki w laptopie nie grają jak zestaw kolumn słuchając muzyki na maxa. Brak słów."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro