99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

2137

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 14 lat i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 04:46

Lista ocen

11 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety nie mogę wystawić pozytywnego komentarza bo zamiast 2 kompletów mocowań dostałam tylko jeden. W dodatku to mi bardziej zależało na wyjaśnieniu sprawy, sprzedający nie odpowiada na maila i sms-y. Gdy do niego dzwonie to rozłącza połączenia."
Odpowiedź z 11 lip 2018:
"Rzeczywiście została wysłana omyłkowo tylko jedna sztuka mocowania. Nie mylą się tylko Ci, którzy nic nie robią. Po napisaniu maila, Pani nie wytrzymała nawet jednej godziny w celu uzyskania odpowiedzi. Zadzwoniliśmy również w celu wyjaśnienia sytuacji i to niestety był nasz duży błąd. Kupująca krzycząc i rzucając wyzwiskami nie dała nawet dojść do słowa. Nie było nawet szansy przeprosić za zaistniałą sytuację i zaproponować dosłania brakującego mocowania. Nie życzę nikomu takiego kupującego."
12 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 14 cze 2018:
"Niestety Pani zakupiła przedmiot i zwróciła go w opłakanym stanie, a wystarczyło tylko elementy stelaża zawinąć w folię. Negatyw wystawiony z czystej złośliwości, że domagamy się pokrycia kosztów zniszczenia... Dla zainteresowanych mogę przesłać ciekawy film przedstawiający "solidne" zabezpieczenie produktu na czas transportu z pewnością wywoła on uśmiech na każdej twarzy nawet gdy dzień był bardzo, ale to bardzo nieudany! :)"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro