plotwiklinowy firma

98,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

174

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,8/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 6 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 06:21

Lista ocen


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"za towar zapłaciłam a płotków nie otrzymałam, zero kontaktu, telefon milczy, na wiadomości nie odpowiada. Nie polecam, chyba że ktoś chce stracić pieniądze. "


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"Wystawiony przedmiot był zgodny z opisem. Wysyłka natomiast nie nastąpiła w deklarowanym czasie 24h. Na pytanie o status wysyłki sprzedający udzielił zdawkowej odpowiedzi, ze "wyszla wczoraj" co okazało sie nieprawda (po konfrontacji z informacjami zawartymi na stronie monitorowania przesyłki)"


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"koszt wysyłki nie jest adekwatny do jego realizacji zamówiłam w poniedziałek rano tj, 01.07.19 płotek i do dnia dzisiejszego 06.07.19 nie mam info co się z nim dzieje, czy został wysłany, nie mam numeru nadania. Więc postanowiłam dziś zadzwonić i się dowiedzieć co jest granę na allegro było napisane, że kontakt jest możliwy od poniedziałku do soboty więc dzwonie po drugim telefonie ktoś odebrał opisuje mój przypadek pan prosi żebym zadzwoniła w poniedziałek bo oni dziś nie pracują.... czar prysł"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro