99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1009

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 6 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 13:25

Lista ocen

28 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety nie jestem zadowolona z zakupu,na początku wszystko ok ale jak się okazało że chcę buty wymienić na inny rozmiar,to zgoda była,później brak kontaktu-w efekcie czekałam 2 miesiące, co chwila zmiana inf. a to że jest dostępne,a za chwilę że nie,i trzeba wybrać inny model.W efekcie dostałam buty ten sam model lecz inny kolor - o czym nie raczyli poinformować,nie polecam chcą sprzedać szybko buty ale jak klient chce wymienić to robią OGROMNE problemy."
3 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedający udaje, albo nie zna przepisów ustawy konsumenckiej. Odzyskałam w końcu zwrot gotówki za dwa razy reklamowane obuwie, ale wymagało to czasu i nerwów. Generalnie żałuję decyzji zakupu u tego sprzedającego."
30 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Dwa zastrzeżenia: 1. W opisie informacja o „przetartej wkładce” i ze zdjęcia przedstawiają te buty. No i na zdjęciu nic nie widać. W rzeczywistości porwana, łuszcząca się wyściółka. Sprzedawca jeszcze się wykręca „że trzeba było pytać” 2. Sprzedawca próbuje naginać prawo informując o braku możliwości zwrotu tylko wymiana. Przy tym powołuje się na ustawę, która nakazuje zwrot i dodatkowo unieważnia wszelkie niezgodne z nią regulaminy sprzedawcy. Naszescie jest happy end i zwrot całości zapłaty."
4 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"prosiłam o dodatkowe zdjęcia, nie dostałam teraz wiem dlaczego, buty mają defekt wprawdzie nie rzucający się w oczy ale ja już będę za każdym razem to widzieć."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro