99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

547

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,6/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 6 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 19:01

Lista ocen

19 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar zakupiony 4.11.2018. Po zamówieniu status przesyłki na stronie kupującego „zamówienie w trakcie realizacji”. Po kilku dniach status przesyłki :”do wyjaśnienia”. Po pierwszym problemie sprzedający skontaktował się by rozwiązać problem (łożyska kulowe 7mm - brak na magazynie. Sprzedający nie wycofał aukcji z Allegro, dalej oferuje łożyska których nie ma) status przesyłki po kontakcie :” w trakcie realizacji” po kilku dniach znowu :”do wyjaśnienia”. Brak kontaktu ze sprzedającym(nie odpowiada"
18 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Rozmiar nie zgodny z opisem.Nie zgadza się długość faktyczna wkładki w danym rozmiarze.Długi czas oczekiwania na przesyłkę oraz duże koszta poniesione za dwukrotną odsyłke!!!Nie polecam poza tym kontakt ok."
21 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Czekałem na chwyt półtora tygodnia . Dostałem fakturę choć jej nie chciałem , podejrzewam żeby zablokować zwrot negatyw ."
Odpowiedź z 22 maj 2018:
"Klient był informowany o problemach magazynowych w aukcjach. Specjalnie był wydłużony czas realizacji do 7 dni roboczych oraz 2 dni na przesyłkę co daje 9 dni roboczych na realizację oraz dodatkowa informacja że czas może się wydłużyć. Jednak zdecydował się Pan na zakup. W dniu wysyłki jeszcze rozmawiałem z klientem telefonicznie dając opcję rezygnacji. Nie rozumiem co oznaczy zablokować zwrot, według prawa jest to 14 dni bez podania przyczyny. Faktura jest dokumentem zakupu. Pozdrawiam Pana"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro