99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

4247

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 14 lat i 3 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 23:23

Lista ocen

21 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam przez opóźnioną wysyłkę i pretensje że założyłem dyskusję na allegro zamiast napisać maila (mimo że wcześniej napisałem maila, ale do czasu założenia dyskusji nikt nie odpowiedział). Jeśli chodzi o sam sprzęt wszystko jest w najlepszym porządku. "
4 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W słuchawkach lewy kanał zaczął grać zdecydowanie ciszej. Mimo reklamacji z tytułu rękojmi, sklep umywa ręce nie dostrzegając problemu w działaniu sprzętu testowanego "przez wiele godzin w ciągu kilku dni". Po mojej konsultacji z lokalnym specjalistą, ten stwierdził ewidentną różnicę w głośności między kanałami. Uznał, że problem można stwierdzić bez wkładania słuchawek do uszu. Sklep zaoferował ponowne rozpatrzenie reklamacji, ale nie chce zwrócić kosztów pierwszej odsyłki. Sprawa rozwojowa."
Odpowiedź z 5 wrz 2018:
"Użytkownik "norbi1952" zgłosił problem z ciszej grającą słuchawką nie mniej jednak żadne testy nie wykazały wspomnianego problemu, który związany był ze złym dopasowaniem tipsów przez użytkownika. Słuchawki były testowane przez kilka osób oraz na wyspecjalizowanym urządzeniu. Kupujący po kilku miesiącach użytkowania wysuwa żądania o zwrot kwoty za sprawne słuchawki. Sprawa zgłoszona do rzecznika konsumenta, który kontaktując się z nami przyznał, iż postawa sklepu jest w pełni prawidłowa."
27 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Brak słów"
Odpowiedź z 2 wrz 2018:
"Zakup dokonany 17.08 (Sobota) i w tym samym dniu jeszcze zarejestrowana przesyłka paczkomatowa Inpost (610698177842600115228394). Nadana 18.08 (Niedziela) dostarczona 21.08 (wtorek) już w paczkomacie. Cena za wysyłkę 8,99 zgodnie z cennikiem allegro. Brak reklamacji, brak jakiegokolwiek kontaktu. Dosłownie tak jak w treści komentarza "brak słów", choć pewnie czasem by się przydały. Na szczęście to ostatnie zakupy "Beata_pex" w naszym sklepie."
1 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Po złożeniu reklamacji otrzymałem drugi egzemplarz z tą samą wadą. Radzę trzymać się z daleka od xDuoo !"
Odpowiedź z 1 sie 2018:
"Użytkownik Pawel_Panasewicz odesłał w pełni sprawny odtwarzacz twierdząc, iż słyszy " przestery w basie". Niestety mimo odsłuchów przeze mnie oraz dwie inne osoby z branży muzycznej nikt takowych nie usłyszał. Aby jednak mieć pewność co do zadowolenia klienta wymieniłem od ręki na nowy egzemplarz. Niestety Pan Paweł słyszy dalej dźwięki, których nie ma :) Na szczęście kilkuset innych użytkowników tego modelu jest w pełni zadowolona. Życzymy powodzenia w zakupach Panie Pawle ale już nie u nas..."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro