korbi_pl firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

8431

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 6 lat i 10 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 15:37

Lista ocen

8 lis 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Ze szczotki po kilku miesiącach użytkowania odpadły wszystkie wszystkie kuleczki osłaniajace i szczotka teraz strasznie drapie i jest do wywalenia"
6 lis 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Wszytko byłoby ok , gdyby nie to że pióra były bardzo widocznie pochlapane , poklejone klejem oraz większość piór po założeniu odpadła :( "
24 wrz 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Sprzęt to kompletna tandeta, przy próbie zamocowania lemondki do kierownicy w rowerze, uchwyt w który wkręcałem śruby się omielił. Wkręcajac bez przerwy leciały z niego opiłki tego materiału bo nawet metalem bym tego nie nazwał. Za uszczelke robią 2 metalowe płytki które nie spełniają swojej roli. Bałbym się o swoje zdrowie gdybym miał korzystać z tego podczas jazdy. Nie polecam! "
Odpowiedź z 27 paź 2019:
"Do tej pory nie mieliśmy zgłaszanych żadnych problemów z tym produktem, mimo, że sprzedanych zostało przez nas ponad 100szt. Oczywiście mógł trafić się wadliwy egzemplarz ze źle wywierconym gwintem, stąd problemy pry montażu. Wystarczyło się do nas zgłosić - wymienilibyśmy na nowy wolny od wad. Najmocniej przepraszamy za problemy"
10 wrz 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

Odpowiedź z 11 paź 2019:
"Kupujący zamówił maskę, po czym ją zwrócił w ciągu ustawowych 14 dni. Pieniądze zwrócone tuż po odebraniu przez nas paczki. Po 2 miesiącach negatyw. Kiedy poprosiliśmy klienta o podanie przyczyny jedyne co usłyszeliśmy to że jeśli nie wiemy o co chodzi to on nam nie będzie tłumaczył. Jest to jedyny negatywny komentarz za ten towar jaki kiedykolwiek dostaliśmy. Wszystkie reklamacje załatwiamy tak, żeby klient był zadowolony. Niestety dobra wola musi płynąć z dwóch stron. "
3 sty 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

Odpowiedź z 30 sty 2019:
"Sprzedaliśmy kilkaset rękawów, żaden nie był uszkodzony. Według klienta jego był rozerwany, oczywiście wymieniliśmy na nowy. Klient ponownie twierdził że był uszkodzony. W cenie jednego otrzymał od nas w sumie 7szt i za każdym razem nie był zadowolony. W momencie kiedy zażądaliśmy zwrotu towaru kontakt się urwał. Niestety klient okazał się zwykłym naciągaczem."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro