96,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

67

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
1 lipca 2018 o 15:44

Lista ocen

4 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Witam! W rzeczywistości kolor jasny beż okazał się jasnym różowym. A jednobarwne poszewki na jaśki to po poprostu białe powłoczki, które miały pasować kolorystycznie do reszty. Prawda jest taka, że biały do wszystkiego prawie pasuje. Na zdjęciu aukcyjnym w kolorze BW 585 jasiek jest w kolorze reszty, dlaczego nie jest biały skoro taki się sprzedaje. Dla mnie towar do odesłania, ale żona machnęła reką. Żonę zapytałem czy by ponownie kupiła jakby miała możliwość wyboru. Odpowiedź była jedna: NIE."
24 lis 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam, a wręcz odradzam !!!! Kontakt z tym sprzedającym był zerowy!Żadnej wiadomości!Gdy zadzwoniłam odebrał Pan i powiedział,że przesyłka zostanie wysłana w kolejnym dniu.Ok. Na drugi dzień w godzinach południowych zadzwoniłam zapytać czy pościel została już wysłana.Dzwoniłam kilka razy Pani ,która odebrała i gdy jej powiedziałam,że nie mogłam się dodzwonić odpowiedziała mi na to cytuję "byłam w sr.."Na sam koniec rozmowy zaczęła mnie wyzywać ODPIER.. się Ty pier.. KUR..."
Odpowiedź z 24 lis 2017:
"Słucham?? Po rozmowie z Panią już można było poznać, że jest Pani nie do końca zrównoważona.....ale to co Pani wypisuje to już szczyt wszystkiego!!!Gdy Pani zaczęła się wydzierać, że nie odebrałam 2 połączeń-przeprosiłam, po kolejnych wrzaskach powiedziałam, ze musiałam wyjść na chwilę. Następnie poinformowałam, że paczka w tym dniu będzie wysłana, po naleganiu na podanie konkretnej godziny powiedziałam, że nie wiem czy kurier przyjedzie o 16 czy o 17 więc dostałam wiązankę...po czym rozłączenie"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro