98,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

336

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 6 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 18:11

Lista ocen

17 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedający nie posiadał wystawionego na sprzedaż produktu, o czym poinformował mnie telefonicznie."
20 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kupiłem pompę vacum do Golfa IV. Opis przedmiotu brzmiał:"Aukcja dotyczy przedmiotu wymienionego w tytule." Szkoda tylko, że pompa nie jest ta sama co na zdjęciach. Po zamontowaniu ciekła- nie została dokręcona jedna śruba podczas jej regeneracji . Dodatkowo, króciec się ruszał i obkręcał , co było przyczyną wycieku minimalnej ilości oleju (naprawiłem to sam). Teraz się okazało, że spod czarnego dekla cieknie paliwo. Po prostu przedmiot jest niesprawny, co nie było wymienione w "opisie"."
4 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Przyslal lewy zamiast prawego zacisku jamulcowego - gosc handlujacy czesciami nie wie, ze odpowietrzbik ma byc u gory. Zacisk byl zardzewialy na tloczku - niesprawny ! Wyczyscilem go i odeslalem paczke za pobraniem... trafila do mnie z powrotem i teraz musze sie z gosciem uzerac. Sprawa trafia do allegro, TRZYMAC SIE Z DALEKA !!!"
Odpowiedź z 4 kwi 2018:
"Jeżeli nauczy się Pan czytać i słuchać ze zrozumieniem ułatwi Pan sobie życie. Nie odbieram paczek za pobraniem jak i każdy inny sprzedający. Paczki należy odsyłać z wypełnionym odstąpieniem od umowy oraz dowodem zakupu. Pomyliliśmy się chciałem wymienić towar oraz zgodziłem się nie pokrycie kosztów w obie strony. Ma Pan problem z brakiem rozumienia to już nie moja wina."
7 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 12 mar 2018:
"Szczere Pozdrowienia. Dużo zdrowia życzę"
8 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"No niestety inaczej nie mogę. W tej cenie nie oczekiwałem nowego zderzaka, ale to co otrzymałem to było nierozumienie. Wypalona przez tłumik dziura, obszczerbione krawędzie. Nie mówię o rysach, bo to wykoncu używany. Ale to co Pan mi sprzedał to był jakiś żart. Oczywiście w korespondencji wyśmiał mnie Pan. No nic, pieniędzy nie odzyskam bo Pan oczywiście nie widzi problemu. NIE POLECAM, WRĘCZ OSTRZEGAM !!! REKLAMACJI NIE PRZYJMUJE. Jak kto ciekawy chętnie podeślę fotki do oceny. Proszę UWAŻAĆ!!"
Odpowiedź z 8 lut 2018:
"Uszkodzony był HOKEJ, a nie zderzak. Na aukcji było kilka zdjęć ukazujących jego wady. Jego cena była adekwatna do stanu. Trzeba było zakupić towar 3x droższy nie posiadałby uszkodzeń."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro