98,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

729

9

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
16 września 2019 o 01:24

Lista ocen

8 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Nie polecam. "
Odpowiedź z 8 sie 2019:
"Szkoda że nie wiadomo o co chodzi"
5 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"!!!! NIE POLECAM !!!! Kupiony laptop ma całkowicie wytarte przyciski E,I,A,S,D,F,G,C,V,B,N,D,F,G,H , oraz częściowo T,R,M. Dostarczony laptop całkowicie nie nadaje się do użytku . Sprzedający zaproponował mi odesłanie laptopa na swój koszt, lub wysłanie klawiatury żebym sam sobie wymienił - ŚMIESZNE. Gdy chciałem odstąpić od zawartej umowy to dowiedziałem się że kupiłem na FV i nie mogę. Dużo kupuję na allegro i inni sprzedawcy jakoś nigdy nie robili mi z tym problemu że kupiłem na FV. "
Odpowiedź z 5 sie 2019:
"TOWAR W 100% ZGODNY Z OPISEM AUKCJI. DO LAPTOPA DOŁĄCZONE NAKLEJKI NA KLAWIATURĘ WYSTARCZY SOBIE OKLEIĆ KLAWISZE ALE WIDOCZNIE NIE KAŻDY TO POTRAFI. TOWAR ZAKUPIONY NA FIRMĘ NIE PODLEGA ZWROTOM. ZAPROPONOWALIŚMY WYMIANĘ NA INNY ALE KUPUJĄCY NIE SKORZYSTAŁ. nIE PROWADZIMY WYPOŻYCZALNI SPRZĘTU. POZDRAWIAM"
11 lip 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Sprzedawca przysłał uszkodzony komputer . Bateria całkowicie wadliwa, nie trzyma ani sekundy, połamany zamykacz obudowy komputera. Próba wymiany , bądź zwrotu spotyka się z oporem Sprzedawcy. Sprzedawca sprzedaje uszkodzony towar podając nieprawdę w opisach. Sprawa zgłoszona do Allegro z prośbą o interwencję , będzie zgłoszona na policję o nieuczciwe działania polegające na wysyłaniu innych towarów niż mówi o tym opis aukcji."
Odpowiedź z 12 lip 2019:
"Towar w 100% zgodny z opisem aukcji wystarczy umieć czytać. opis aukcji "W związku z tym, iż laptopy dłuższy czas stały w magazynach i ich baterie nie były ładowane wyczerpały się całkowicie i już się nie wzbudzają - nie ładują się lub ich nie wykrywa i należy je wymienić na nowe. Nową baterie do tego modelu można na Allegro bez problemu kupić za ok 80zł. Na zasilaczu laptop działa normalnie." Jeżeli ktoś jest leniwy i nie czyta opisu aukcji powinien mieć pretensje do siebie."
7 lip 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Odstąpiłem od transakcji. Po trzech dniach laptop "odmówił" pracy. Miał być w pełni sprawny, gotowy do pracy. Niestety nie był. Zwrot pieniędzy 14 dni od odesłania produktu."
Odpowiedź z 8 lip 2019:
"Po pierwsze laptop w pełni sprawny, już dawno jest u innego zadowolonego klienta. Jak się nie potrafi poczekać na skończenie aktualizacji lepiej nie posiadać laptopa. Na zwrot mamy 14 dni i w tym terminie zwrot został dokonany"
10 cze 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

Odpowiedź z 10 cze 2019:
"Towar w 100% zgodny z opisem aukcji. Zero informacji o co chodzi."
10 cze 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Na monitorze pojawiło się przebarwienie, zakupiłem jeszcze jeden i poprosiłem o rabat ze względu na odbiegający od opisu poprzedni zakup- niestety brak jakiejkolwiek reakcji. :-("
Odpowiedź z 10 cze 2019:
"Towar w 100% zgodny z opisem aukcji. Warunki reklamacji znajdują się na każdej naszej aukcji w zakładce reklamacje. Nie rozpatrujemy reklamacji na odległość nie robimy klientom prezentów bo mają takie widzimisie. Jeżeli z towarem dzieje się coś nie tak to odsyła się go na reklamacje a nie żąda się od nas pieniędzy na podstawie jakiegoś zdjęcia na którym nic nie widać. Towar nigdy do nas nie dotarł na reklamację więc nie możemy rozpatrzyć reklamacji."
23 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Zalecam daleko posunieta ostroznosc. Obudowa powykruszana, brak gumki trackpointa, brak bateri (to jedyne zgodnie z opisem) , brak obiecanego antywirusa, klawiatura w jakims dziwnym ukladzie - zupelnie inna niz na zdjeciach pogladowych, dolaczone naklejki na klawisze sprzedajacy moze sobie na czolo przykleic. Po dokupieniu brakujacych elementow da sie uzywac ale cena juz nie jest tak ciekawa. Sprzedawca agresywny, pisze bzdury a zarzuca kupujacemu brak czytania ze zrozumieniem."
Odpowiedź z 24 maj 2019:
"Towar w 100% zgodny z opisem , przeceniony ze względu na wady. Wystarczy nie być leniwym i przeczytać opis aukcji. Klawiatury zachodnioeuropejskie + naklejki spolszczające tak jak w opisie aukcji. Jeżeli nie potrafi Pan sobie nakleić naklejek proszę poprosić jakieś dziecko na pewno sobie z tym poradzi. Zalecamy powrót do podstawówki do nauki czytania ze zrozumieniem. Jeżeli w aukcji jest napisane ze coś jest pęknięte to oznacza to że coś jest pęknięte a nie że jest w stanie nowym."
17 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Ostrzegam przed zakupem u tego pana."
Odpowiedź z 17 maj 2019:
"Kupująca nigdy nie zapłaciła za towar towar nigdy nie został do niej wysłany więc nie wiemy co ocenia. Towar kupiony tylko po to żeby wystawic negatywny komentarz. Bezczelna Kobieta. Komentarz zgłoszony do allegro jako niezgodny z prawdą"
18 lut 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Klasa laptopa ewentualnie C-, żadne ryski, a solidne pęknięcia, dziury, ubytki w obudowie. Zamiast drobnych wad matrycy solidne wypalone pola. Poza tym sprzęt dostarczony po prostu brudny, wizualnie jak po przetarciu niezbyt świeżą ścierą. Rozpakowałem zbyt późno by zwrócić tą "okazję"."
Odpowiedź z 20 lut 2019:
"Towar w 100% zgodny z opisem aukcji. Zakupiony sprzęt jest używany i posiada wady, które są opisane w opisie aukcji i ze względu na, które jego cena została adekwatnie obniżona. Kupujący nie zgłaszał nam żadnych zastrzeżeń co do zakupionego towaru w związku z czym zupełnie nie rozumiemy tego komentarza i uważamy go za nieprawdziwy i krzywdzący. Przykro nam, iż nie jest Pan zadowolony z zakupu w takim przypadku wystarczyło do nas napisać i na pewno rozwiązalibyśmy ten problem."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro