99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1588

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 08:33

Lista ocen

14 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wprowadzanie w błąd klienta + zero kontaktu pomimo wysłanej wiadomości dla sprzedającego"
Odpowiedź z 16 kwi 2019:
"W wyrachowany i cyniczny sposób uczyniła nas Pani NAUCZYCIELKA oszu...ami choć jesteśmy pani ofiarą. Kupiła Pani spodnie 3xl. Po odebraniu spodni zapytała nas jak wymienić na inny a źle dobrany rozmiar. Po udzieleniu odpowiedzi i informacji że zwrot jest darmowy a my wyślemy drugi rozmiar na nasz koszt bez braku zrozumienia czegokolwiek zaczęto nas straszyć negatywną opinią. Rozumiemy że może Pani nie umieć czytać ze zrozumieniem ofert allegro lecz pytanie skąd w Pani tyle nienawiści i zła? BL"
29 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niska jakość, po 3 tygodniach zeszła wierzchnia warstwa i nadawała się do kosza "
Odpowiedź z 6 kwi 2019:
"Mamy nadzieję iż potrafi Pan zareklamować produkt. Gdyby było inaczej prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy oraz przypominamy iż każdy prodkt posiada gwarancję na wady ukryte. Zamiast pisać negatywne opinie warto ten czas poświęcić na złożenie reklamacji. A tak pozostał Pan z wadliwym produktem i dobrze spełnionym obowiązkiem w wystawieniu opinii. Mimo wszystko pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów."
22 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"UWAGA!!!Sprzedający nielegalnie nadrywa rozmowy telefoniczne!!!Z łaską wysyła w ostatni dzień towar!Nie polecam"
Odpowiedź z 22 sie 2018:
"Szanowny Panie O ile możemy tak się do pana zwracać. Chamski ton, wyzwiska pod naszym adresem to raczej nie może kojarzyć się z klientem pytającym o termin wysyłki. ŻALE POD WPŁYWEM ALKOHOLU JAKIE PAN wypluł do słuchawki zmusiły nas do umieszczenia Pana na naszej czarnej liście.Co do nagrywania rozmów to żałujemy iż nie nagraliśmy Pana bo dużo do zrobienia miałaby prokuratora. Wypełniliśmy warunki zawartej umowy lecz Pan zapewne nie wie o czym piszę gdyż może mieć Pan jeszcze urojenia alkoholowe"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro