99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

318

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 17:00

Lista ocen

23 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Produkty bardzo słabej, jakości, przestrzegam potencjalnych zainteresowanych przed zakupem, reasumując próba naciągania, brak płatności za zwrócony towar, nierzetelność w umowie i wywiązywaniu się z niej. Szeroko wydumane stwierdzenia niepoparte udowodnieniem stawianych tez. Panie sprzedawco mam pełne umocowanie do wszystkiego co dotyczy tej umowy a oczernianie i próba przerzucania odpowiedzialności za sprzedaż bubli jest żenujące wystawiam odpowiedni komentarz do asortymentu usług i zachowania"
Odpowiedź z 2 mar 2019:
"Klient potrzebował zasilacza na następny dzień. Wysłaliśmy. Odebrał osobiście następnego dnia rano z sortowni DPD i pół godziny później... podłączył zasilacz do sieci. Nie trzeba posiąść wiedzy np. z wykładów Richarda Feynmana, elementarna wiedza w zakresie szkoły podstawowej wystarczy by wiedzieć, że skroplona para wodna spowoduje zwarcie i zniszczenie zasilacza. Następnego dnia wysłaliśmy kolejny zasilacz i działa. Zatem nauka nie poszła "w las". Koszt wysyłki to wybór klienta (pobranie)."
13 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 2 mar 2019:
"Klient otrzymał dokładnie taki produkt jaki zamówił - nasze opisy są w 100 procentach zgodne ze stanem faktycznym. Zależy nam na dobrej opinii, więc dokładamy wszelkich starań, by nasze opisy były rzetelne. Niestety nie udało nam się skontaktować z klientem, by dowiedzieć się czym kierował się wystawiając nam negatywną ocenę. Być może klient oczekiwał np. różowego zasilacza, a otrzymał czarny."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro