90,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

19

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,8/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,7/5
CZAS WYSYŁKI
3,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,1/5
NA ALLEGRO OD
od 7 lat i 6 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:02

Lista ocen

2 kwi 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Łóżko miało być do 3 tygodni a przyszło po 5 jak by tego było mało wezglowie źle wykonane i trzeba było odesłać do poprawki :/"
9 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Szafka ładna i solidna jednak przyjechała nie w tym kolorze który zamawiałem - miał być orzech 2262 a zrobili orzech 2268 - niby drobna różnica, ale kolor całkiem inny. Biorąc pod uwagę to, że przed wysyłką jeszcze prosiłem o potwierdzenie, że wykonali zgodnie z zamówionym kolorem to skandaliczne, że wysłali inny odcień. Na mojego maila reklamującego kolor odpowiedziano jedynie, że zdjęcia z kolorem są tylko poglądowe i mogą się różnić !!... 3 tygodnie czekania na szafkę i taki numer..."
Odpowiedź z 3 kwi 2018:
"Kolor był trochę ciemniejszy i klient pytał dlaczego. Odpowiedzieliśmy, że kolory na zdjęciu a w realu mogą się różnić i na tym nasz kontakt się skończył. Klient nie prosił o wymianę i sądziliśmy, że kolor został zaakceptowany. Byliśmy zaskoczeni tym komentarzem, po kontakcie z klientem mebel został wymieniony. UWAGA! Rozmawiajcie z nami. Jeżeli mebel nie spełnia waszych oczekiwań, piszcie i dzwońcie. Chcemy abyście byli w 100% zadowoleni z mebla, który będzie wam jeszcze baaardzo długo służył;)"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro