Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

89,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

17

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

3,6

Koszt wysyłki

4,1

Obsługa kupującego

4,5

Lista ocen

Wszystkie (19)
Polecam (17)
Nie polecam (2)
2 kwi 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Łóżko miało być do 3 tygodni a przyszło po 5 jak by tego było mało wezglowie źle wykonane i trzeba było odesłać do poprawki :/"

Zgodność z opisem

3

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

3

Obsługa klienta

2
9 mar 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Szafka ładna i solidna jednak przyjechała nie w tym kolorze który zamawiałem - miał być orzech 2262 a zrobili orzech 2268 - niby drobna różnica, ale kolor całkiem inny. Biorąc pod uwagę to, że przed wysyłką jeszcze prosiłem o potwierdzenie, że wykonali zgodnie z zamówionym kolorem to skandaliczne, że wysłali inny odcień. Na mojego maila reklamującego kolor odpowiedziano jedynie, że zdjęcia z kolorem są tylko poglądowe i mogą się różnić !!... 3 tygodnie czekania na szafkę i taki numer..."
Odpowiedź z 3 kwi 2018:
"Kolor był trochę ciemniejszy i klient pytał dlaczego. Odpowiedzieliśmy, że kolory na zdjęciu a w realu mogą się różnić i na tym nasz kontakt się skończył. Klient nie prosił o wymianę i sądziliśmy, że kolor został zaakceptowany. Byliśmy zaskoczeni tym komentarzem, po kontakcie z klientem mebel został wymieniony. UWAGA! Rozmawiajcie z nami. Jeżeli mebel nie spełnia waszych oczekiwań, piszcie i dzwońcie. Chcemy abyście byli w 100% zadowoleni z mebla, który będzie wam jeszcze baaardzo długo służył;)"

Zgodność z opisem

2

Czas wysyłki

4

Koszt wysyłki

4

Obsługa klienta

3