Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

713

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Lista ocen

Wszystkie (714)
Polecam (713)
Nie polecam (1)
21 gru 2017
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Zakupiłem lampę do BMW e60,pieniądze przelałem tego samego dnia.Na drugi dzień otrzymałem telefon z wiadomością że sprzedający tej lampy już nie posiada,bo sprzedał ją komuś innemu.Dzisiaj widzę tą samą lampę jeszcze raz wystawioną tylko że cena jest dwa razy wyższa od poprzedniej.Jednym słowem odradzam zakupy u tego allegrowicza jeśli szanujecie swój czas i pieniądz."
Odpowiedź z 22 gru 2017:
"Lampa, którą Pan kupił sprzedała się kilka minut wcześniej u nas na placu. Pracownicy nie zdążyli o tym poinformować osoby od allegro, aby tam mogła usunąć aukcje (była to różnica dosłownie paru minut). Nasz pracownik zadzwonił do Pana, przeprosił za zaistniałą sytuację i od razu zrobił przelew zwrotny. Lampa, która jest teraz na aukcji pochodzi z auta, rozebranego 18 grudnia, czyli 12 dni po Pana "zakupie". Różnica w cenie wynika z różnicy stanu technicznego i wizualnego w jakim jest lampa."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1