99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

935

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 7 lat i 10 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 11:08

Lista ocen

1 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 5 sie 2018:
"W ogłoszeniu było dokładnie opisane do jakiego modelu auta i jakiej wersji silnikowej oferowany produkt pasuje. Klient posiadał zupełnie inny silnik i osłona wentylatora nie pasowała. Po prostu zakupił nie taką jakiej potrzebował. Po kontakcie ze strony Kupującego od razu wytłumaczyliśmy procedurę zwrotu towaru, przyjęliśmy towar i zwróciliśmy pieniądze na konto. Bardzo nam przykro, że transakcja, która z naszej strony przebiegła wzorowo, została oceniona negatywnie przez Kupującego."
21 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakupiłem lampę do BMW e60,pieniądze przelałem tego samego dnia.Na drugi dzień otrzymałem telefon z wiadomością że sprzedający tej lampy już nie posiada,bo sprzedał ją komuś innemu.Dzisiaj widzę tą samą lampę jeszcze raz wystawioną tylko że cena jest dwa razy wyższa od poprzedniej.Jednym słowem odradzam zakupy u tego allegrowicza jeśli szanujecie swój czas i pieniądz."
Odpowiedź z 22 gru 2017:
"Lampa, którą Pan kupił sprzedała się kilka minut wcześniej u nas na placu. Pracownicy nie zdążyli o tym poinformować osoby od allegro, aby tam mogła usunąć aukcje (była to różnica dosłownie paru minut). Nasz pracownik zadzwonił do Pana, przeprosił za zaistniałą sytuację i od razu zrobił przelew zwrotny. Lampa, która jest teraz na aukcji pochodzi z auta, rozebranego 18 grudnia, czyli 12 dni po Pana "zakupie". Różnica w cenie wynika z różnicy stanu technicznego i wizualnego w jakim jest lampa."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro