98,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

127

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 20:25

Lista ocen

18 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wszystko ładnie pięknie , ale kupując produkt od sprzedającego niegdzie nie było zastrzeżenia o nie używaniu produktu przed zwrotem , po zakupie produktu podłączyłem czujnik żeby zdiagnozować problem okazało się że nie potrzebuje go więc z tytułu zwrotu w ciągu 14 dni odesłałem go pokrywając koszty wysyłki .Firma odrzuca zwrot produktu tylko dlatego że został podłączony.Mało tego naraża klienta na koszty połowy wartości produktu BEZ UZGODNIEIA TEGO Z KLIENTEM !"
17 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakupiłam nową maskę do samochodu a otrzymałam wgniecioną z śladami rdzy. Sprzedający zwala całą winę na firmę przewozową, lecz paczka była sprawdza przy kurierze i opakowanie zewnętrzne było w 100% wolne od wad, dlatego nie miałam podstaw aby rozpakować paczkę przy kurierze. Allegrowicz proponował też zakup poza allegro teraz już wiadomo dlaczego.... Zero szans na dogadanie się oraz zwrot jakichkolwiek pieniędzy, chociażby 100 zł. Nie polecam tego allegrowicza!"
Odpowiedź z 19 lut 2018:
"W odpowiedzi na komentarz, Kupujący mija się z Prawdą; najpierw sprawdzał towar, potem że nie było potrzeby. Zarządzał zadośćuczynienia raz 200 potem 150 teraz 100Pln. Działamy na Allegro od ponad 7 Lat, Komentarze mówią same za siebie. Pozostaje nam jedynie współczuć, że Sam Kupujący nie dopełnił warunków odbioru towaru i teraz szuka winnego całej sytuacji. Każdy towar jest sprawdzany przed wysyłką, niestety w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. W Całość korespondencji ma wgląd Allegro."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro