Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

98,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

111

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Lista ocen

Wszystkie (113)
Polecam (111)
Nie polecam (2)
18 lip 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Wszystko ładnie pięknie , ale kupując produkt od sprzedającego niegdzie nie było zastrzeżenia o nie używaniu produktu przed zwrotem , po zakupie produktu podłączyłem czujnik żeby zdiagnozować problem okazało się że nie potrzebuje go więc z tytułu zwrotu w ciągu 14 dni odesłałem go pokrywając koszty wysyłki .Firma odrzuca zwrot produktu tylko dlatego że został podłączony.Mało tego naraża klienta na koszty połowy wartości produktu BEZ UZGODNIEIA TEGO Z KLIENTEM !"

Zgodność z opisem

5

Czas wysyłki

3

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1
17 lut 2018
SZCZEGÓŁYZWIŃ
"Zakupiłam nową maskę do samochodu a otrzymałam wgniecioną z śladami rdzy. Sprzedający zwala całą winę na firmę przewozową, lecz paczka była sprawdza przy kurierze i opakowanie zewnętrzne było w 100% wolne od wad, dlatego nie miałam podstaw aby rozpakować paczkę przy kurierze. Allegrowicz proponował też zakup poza allegro teraz już wiadomo dlaczego.... Zero szans na dogadanie się oraz zwrot jakichkolwiek pieniędzy, chociażby 100 zł. Nie polecam tego allegrowicza!"
Odpowiedź z 19 lut 2018:
"W odpowiedzi na komentarz, Kupujący mija się z Prawdą; najpierw sprawdzał towar, potem że nie było potrzeby. Zarządzał zadośćuczynienia raz 200 potem 150 teraz 100Pln. Działamy na Allegro od ponad 7 Lat, Komentarze mówią same za siebie. Pozostaje nam jedynie współczuć, że Sam Kupujący nie dopełnił warunków odbioru towaru i teraz szuka winnego całej sytuacji. Każdy towar jest sprawdzany przed wysyłką, niestety w trakcie transportu może ulec uszkodzeniu. W Całość korespondencji ma wgląd Allegro."

Zgodność z opisem

1

Czas wysyłki

1

Koszt wysyłki

1

Obsługa klienta

1