99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1205

9

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 8 lat i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 18:43

Lista ocen

15 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zero kontaktu, wysyłka po tygodniu od zakupu. Wysyłka paczkomatem, więc nie zganiajcie na pocztę, bo widziałam kiedy zostało nadane. W dzisiejszych czasach to beznadziejny sklep. Odradzam. "
8 maj 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar który otrzymałem zgadzał się tylko z nazwy ,lecz był od innych producentów .Zamawiałem towar od niemieckiego producenta , a otrzymałem chińszczyznę."
Odpowiedź z 8 maj 2019:
"Przykro nam, ale jeżeli ktoś po zapachu Chlorku Magnezu i po kształcie płatków wyczuwa "chińszczyznę":):) Chlorek magnezu służy głównie do zabezpieczania dróg i chodników zimą - jest skuteczny i nikt go nie wącha - pierwszy raz taka sytuacja - nieodpowiedni zapach:):)"
14 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W opisie wysyłka w 24 h w rzeczywistości w 5 dni. Brak odpowiedzi na maila, dopiero po 10(sic!) dniach i po kolejnym mailu telefon z informacją, że przesyłka została wysłana. Reasumując - zakup 24.03 a dostawa 04.04, mimo, że wysyłka teoretycznie w 24h."
Odpowiedź z 15 kwi 2019:
"Przykro nam z powodu Pańskiego niezadowolenia. Zamówiony towar od nas wyjechał następnego dnia... niestety nie mamy wpływu na jakość pracy firmy Poczta Polska. To strona kupująca zawsze wybiera firmę doręczającą."
13 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wysyłka w 24h to czysta FIKCJA! Ziemia zamówiona 20.01. o 9 rano, wysłali dopiero po rozpoczętym sporze i upomnieniu allegro 24.01! Ziemia dotarła jak mrozy się skończyły i przyszła odwilż. A wybrałam sprzedającego na bliskość miejsca zamieszkania i obiecaną wysyłkę w 24h. NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM jeśli zależy wam na czasie i szybkiej dostawie bez upominania się o swoje w sporze allegro."
Odpowiedź z 13 kwi 2019:
"Dzień dobry, przykro nam, że jest Pani niezadowolona z zakupu. Pragnę zwrócić uwagę, że to Pani sama wybrała opcję dostawy Poczta Polska... a za jakość obsługi tej firmy my niestety nie odpowiadamy i nie mamy na to bezpośredniego wpływu. Przepraszam"
5 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety minął tydzień a ja nie otrzymałam przesyłki.Sprzedający nie odpowiada na maile pomimo, że regularnie loguje się na allegro. Telefon milczy. Zero kontaktu. Nie polecam ! Szkoda czasu i nerwów. Obsługa kupującego naganna, lepiej dopłacić i kupić u konkurencji."
Odpowiedź z 11 kwi 2019:
"Przykro nam z tego powodu, ale nie do końca to nasza wina:) to klient zawsze wybiera opcję dostawy-wybrała Pani Pocztę Polską. Zamówienie wpłynęło 28.03.19 wysyłka od nas nastąpiła 29.03.19 - Poczta Polska potrzebowała aż 8!!! dni żeby doręczyć przesyłkę - a my przez to otrzymaliśmy od Pani tak złą, naganną opinię"
27 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Na zdjęciu pokazana butelka 5 litrowa a sprzedaż litrowej.Wprawdzie w opisie jest zapis sprzedaży butelki 1 litrowej ale dla raztargnionych to jest pułapka .Chciałem kupić 5 litrową a dostałem litrową za wysoką cenę.Niedziękuję i niepozdrawiam."
Odpowiedź z 27 mar 2019:
"Dzień dobry, przykro mi z powodu tej oceny. Dziękujemy za zwrócenie uwagi, zdjęcie będzie zmienione. Nie jest to żadna pułapka z naszej strony, zdjęcie jest zawsze poglądowe-ważniejszy jest opis. Jeżeli to możliwe, proszę o zwrot zakupionego produktu a my wyślemy 5l opakowanie. Zawsze staramy się zadowolić naszych klientów i szukamy najlepszego rozwiązania dla strony kupującej. A ja jednak pozdrawiam:) i liczę na pozytywne zakończenie tej transakcji:)"
5 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Brak kontaktu ze sprzedawca."
Odpowiedź z 5 mar 2019:
"Dzień dobry, bardzo proszę o informację dlaczego taka ocena?? Nie było próby kontaktu z Pani/Pana strony? Zawsze staramy się pomagać rozwiązywać problemy naszym kupującym-jeżeli takie się pojawią. Jeżeli to możliwe to proszę o więcej informacji n/t Pańskiego niezadowolenia, pozwoli nam to dopracować nasze błędy. Czy swoje niezadowolenie z pierwszego zakupu okazała Pani/Pan również w formie nieodebrania ostatniej przesyłki zakupionego nawozu YaraMila NPK 18??"
23 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam. Brak kontaktu nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają. Zamówiłem w poniedziałek miało na piątek dojść. niestety nie doszło zero informacji o opóźnieniu. szkoda czasu na takich sprzedających"
20 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wysłanie towaru miało nastąpić natychmiastowo, dlatego zdecydowałam się na zakup pomimo wyższej ceny niż u innych dostawców. Towar otrzymałam w terminie innym niż podaje sprzedawca. "

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro