99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1543

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:25

Lista ocen

10 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedawca wprowadza w błąd co do wysyłki i nie posiada na stanie towaru który sprzedaje, Towar kupiony 05.04.2019 o godzinie 7 rano, telefon do firmy z prośbą o wysłanie lusterka tego samego dnia - informacja od sprzedającego że nie mają tego lusterka na stanie i wyślą w poniedziałek, jednak lusterko wysłane we wtorek po południu - dostawa 10.04.2019. Dodatkowo pasowanie lusterka w miejscu stykania się z drzwiami MAKABRYCZNE! 4mm szczelina, wygląda to kiczowato i tandetnie. NIE POLECAM gumis40 "
17 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedający nie posiada sprzedawanych towarów bazuje na stanie magazynowym podmiotów zewnętrznych"
Odpowiedź z 18 sie 2018:
"Prowadzimy też sprzedaż stacjonarną.Zaproponowaliśmy aby parę dni poczekać ponieważ będzie kolejna ich dostawa u nas.Kupujący zamiast zrozumieć jak wygląda system sprzedaży stacjonarnej i internetowej tylko potrafi się awanturować i grozić negatywami.Oby jak najmniej takich kupujących..."
6 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Lusterka fizycznie nie posiadają, chciałem odebrać dzień po zakupie - nie przyszło, zrozumiałem, dzień kolejny , kontakt - lusterko jest ( ale tylko niby), specjalna wycieczka i się okazuje, że nie to co trzeba z aukcji, informacja od sprzedającego, że dopiero na przyszły tydzień. Żenada... strata czasu, błędy w katalogach, 3 ludzi nie może ogarnać. I co fajne, rozmowy po ciuchu, żeby sprawdzić w której hurtowni może jest dostępne - "sprawdź ten nr oryginału w hurtowi G" - to mnie rozśmieszyło."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro