99,3%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

857

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 16:17

Lista ocen

13 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"W opisie aukcji informacja o wysyłce w ciągu dwóch dni, przesyłka nadana po pięciu dniach."
Odpowiedź z 13 sie 2019:
"Dziwi nas ten komentarz o tyle, że o wszystkim informowaliśmy Pana na bieżąco w mailach. Za małe opóźnienie przy wysyłce PRZEPRASZAMY. Pozdrawiamy i zapraszamy w przyszłości."
14 lut 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Ksiazka wypełniona długopisem a miała być tylko ołówkiem przeplacilam "
Odpowiedź z 14 lut 2019:
"Szanowna klientko każdemu niezadowolonemu klientowi / klientce przysługuje zwrot pieniędzy bądź zamiana na inny egzemplarz tej samej książki. O notatkach była informacja w aukcji. Nie mieliśmy od Pani żadnej informacji zwrotnej, iż cokolwiek jest nie tak. Wystarczyło się do nas zwrócić. Pozdrawiamy Antykwariat"
21 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"pomimo wplaty i czasu oczekiwania 3dni paczka nie dotarła :("
Odpowiedź z 21 sty 2019:
"Witamy. Przesyłka od nas jak najbardziej wyszła. My wysyłamy przesyłkę w określonym w aukcji terminie. Reszta zależy już od poczty polskiej bądź INPOSTU. Ten negatyw naszym zdaniem jest dla nas krzywdzący...Przesyłki będziemy szukać po numerze nadania. Pozdrawiamy Antykwariat."
12 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Czas dostarczenia to 3 tygonie. Najpierw po tygodniu od zamówienia usłyszałem iż przesyłka zostanie wysłana do mnie w najbliższym czasie bo Pan był chory. Po 1,5 tygodnia od tej info usłyszałem iż przesyłka wróciła po tym jak jej nie odebrałem - jednak na stronie firmy Inpost w zakładce do śledzenia przesyłki nie było informacji o nadaniu przesyłki ani jej dostarczeniu w okresie od 8.11 do 29.11, dopiero 30.11 na stronie pojawiła się informacja iż sprzedający przekazał paczkę do doręczenia."
Odpowiedź z 12 gru 2018:
"Szanowny kliencie. jestem mocno zniesmaczony pańskim komentarzem. Wielokrotnie rozmawialiśmy z Panem telefonicznie i widział Pan o tym, że robimy wszystko aby przesyłka się odnalazła. Wiedział Pan również że proponowaliśmy Panu zwrot pieniędzy. My nie możemy odpowiadać za to co robi FIRMA KURIERSKA ! Zal o to, że została dostarczona po takim czasie powinien Pan chyba wylać na kogoś innego... Poświęciliśmy mnóstwo czasu energii na szarpanie się z inpostem. W nagrodę otrzymujemy NEGATYWA"
20 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

14 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wszystko okej, oprócz tego że książka przyszła w samym jakimś papierze i rogi się porozbijaly w transporcie... teraz Wygląda jak używana..."
Odpowiedź z 14 lis 2018:
"Kupił Pan książkę używaną a nie NOWĄ. Proszę sprawdzić opis w aukcji ! Opis książki: UŻYWANA - zabrudzenia i zarysowania na okładce. Czy allegrowicz czytał opis stanu książki?"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro