98,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

245

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 14 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 11:36

Lista ocen

25 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

20 sie 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam tego sprzedającego. Zamówienie które od nich dostałem nie było zgodne z opisem aukcji. Telefon posiadał zarysowania w związku z czym został odesłany do nadawcy. Zwrotu oczywiście nie chcą przyjąć i jeszcze wpierają człowiekowi że to z jego winy telefon ma wady..."
Odpowiedź z 20 sie 2018:
"Telefon był w 100% nowy. Kupujący jest handlarzem który skupuje telefony, prawdopodobnie telefon zwrócił mu klient, a on chciał go zwrócić nam. Gdy dowiedział się że zwroty dotyczą tylko osób fizycznych po złości wystawił nam negatywną opinię. ZACHĘCAM KUPUJĄCYCH DO LEKTURY SETKI POZYTYWNYCH KOMENTARZY."
18 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"byla opcja kup teraz za zlotowke---kupilem---ale mi nie wydano sprzetu oskarzajac o probe malwersacji---rzekomo wystawiajacy sie pomylil---a sie chwala wieloletnim doswiadczeniem w handlu----mial byc to prezent dla osoby na wozku inwalidzkim"
Odpowiedź z 24 lip 2018:
"Używa Pan pół-prawd aby zmanipulować sytuację - nie jest to FAIR, pracownik przeprosił Pana mailowo oraz telefonicznie, że się pomylił przy zakańczaniu oferty; wartość telefonu była lwią częścią jego wynagrodzenia dlatego nie wydał towaru i grzecznie zaproponował inny telefon. Przyszedł Pan do naszego salonu i obrażał, że jest osz.us.tem itp. Warto było wspomnieć o tym w opinii... ;-)"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro