99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

337

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 9 lat i 9 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 14:54

Lista ocen

7 mar 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Zakup anulowany przez sprzedawcę przez brak towaru, mimo płatności poprzez PayU musiałam podać numer konta do zwrotu środków. Jak widzę to nie pierwszy przypadek, gdy buty "sprzedają się jednocześnie", sklep nie posiada systemu, który automatycznie zamyka nieaktualne aukcje. Zaproponowany rabat 5% na kolejne zakupy mnie nie satysfakcjonuje, ponieważ bardzo zależało mi na dostawie przed weekendem."
Odpowiedź z 20 mar 2019:
"Zwrot środków był wykonany na konto gdyż nie było już możliwości dokonania przelewu zwrotnego przez PayU. Sklep posiada system integrujący aukcje ze stanem magazynowym - BaseLinker. Przyczyną braku wskazanego rozmiaru był brak danej pary fizycznie na stanie. Rabat na kolejne zakupy został zaproponowany w wysokości 10% a nie 5% tak jak Pani opisała. Zawsze istnieje możliwość dostawy na sobotę. Na przyszłość zamiast zbyt pochopnie wystawiać zbędny komentarz warto zapytać."
23 paź 2018

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"wysyłka podana w aukcji okazało się że nie może być zrealizowana bo nie mają umowy z pocztą polską, podano opcje paczkomat niechętnie ale się zgodziłam tylko ta opcja była w aukcji tańsza a w rzeczywistości droższa niezgodna z podaną faktycznie w aukcji. Ja osobiście nie lubię jak się robi ze mnie w balona."
Odpowiedź z 24 paź 2018:
"Kontaktowaliśmy się z Panią przed wyborem opcji wysyłki. Wraziła Pani zgodę na opcję odbioru osobistego w paczkomacie. Dodatkowo wysłaliśmy do Pani maila z prośbą o podanie numeru konta celem zwrotu 2,51 zł. Nie otrzymaliśmy do tej pory odpowiedzi. Nikt Pani w żaden sposób nie zmylił. Pani opinia jest całkowicie nieuzasadniona."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro